Pamiętacie, że na 20 września zapowiedziano premierę H1Z1: King of the Kill? Na ten dzień ekipa tej gry zaplanowała także wprowadzenie wielu zmian wliczając w to nową walutę, usunięcie kluczy oraz wymianę biletów do zrzutów samolotowych.

Niektóre z tych zmian wymagać będą od Was podjęcia pewnych działań na Waszym koncie DayBreak Games, więc przeczytajcie uważnie poniższe informacje 🙂

KORONY

Po premierze gry 20 września, DayBreak Cash nie będzie już używane w H1Z1: King of the Kill. Zamiast tego, do gry wprowadzona zostanie nowa waluta – Crown (korona). Korony to unikalna waluta, która będzie dostępna i użyteczna tylko w H1Z1: King of the Kill. To właśnie za tą walutę będziecie mogli zakupić skrzynki oraz paczki, tak jak mogliście to dotychczas zrobić za pomocą DayBreak Cash.

Wraz z 20 września otrzymacie możliwość konwersji całości lub też części waszego DayBreak Cash na Korony. Konwersja będzie 1 do 1, co oznacza 1 DayBreak Cash = 1 Crown. Ta konwersja działa tylko w jedna stronę, kiedy zamienicie DBC na Korony, to nie będziecie mogli później zamienić Koron na DBC. Ta możliwość konwersji będzie dostępna tylko przez ograniczony czas: od 20 września do 31 grudnia 2016.

DayBreak Cash nadal będzie używane w innych grach, wliczając w to H1Z1: Just Survive. Korony będą używane tylko w H1Z1: King of the Kill.

Poczytajcie o nowej mapie, interfejsie i innych zmianach jakie trafią do H1Z1: King of the Kill już 20 września!

20160825_h1z1-kotk-interfejs-1

BRAK KLUCZY, TYLKO SKRZYNKI

Począwszy od dnia 20 września klucze otwierające skrzynki zostaną usunięte z H1Z1: King of the Kill (i Just Survive). Wraz z wprowadzeniem nowego interfejsu uzytkownika, otrzymacie zupełnie nową opcje otwierania skrzyni. Ponieważ klucze zostaną usunięte z gry, to wszystkie te ktore obecnie posiadacie, zostaną zamienione na standardowe otwarte skrzynie Predator. Jeśli chcecie użyć klucza aby otworzyć inna skrzynką, to musicie to zrobić przez 20 września.

Aby otworzyć zamknięte skrzynki potrzebować będziecie Koron. Za Korony będziecie mogli także zakupić otworzone już skrzynki.

SKRAWKI

W dniu 20 września do gry zostanie wprowadzony nowy system, który pozwoli zduplikowane skórki zamienić na Skrawki (Scrap). Skrawek jest nowym zasobem, który otrzymacie po rozłożeniu przedmiotów (skórek) znajdujących się w Waszym ekwipunku. Następnie będziecie mogli użyć te Skrawki, aby zdobyć nowy przedmiot z Scrapyard (czyli coś, a’la sklep gdzie waluta będą Skrawki).

Ponieważ bilety na zrzuty lotnicze nie są wykorzystywane z H1Z1: King of the Kill, to 20 września, każdy z nich zostanie automatycznie zamieniony na 100 Skrawków.

No i co myślicie o tych zmianach? Wydaje mi się, że DayBreak Games Company myśli o praktycznie całkowitym odcięciu H1Z1: King of the Kill od reszty ich gier. Obecnie, posiadacze kont ALL Access, czyli mający opłaconą subskrypcję w innych grach tego studia, otrzymują co miesiąc 500 DBC. Zważywszy na to, że DayBreak Cash jest waluta przypisaną do konta bez względu na grę, yo usunięcie jej z H1Z1: King of the Kill wymusi zakup Koron, a nie wykorzystywanie DBC, które można zdobyć w innych grach.

Zmiana ta z pewnością zwiększy zyskowność H1Z1: King of the Kill i może być także zapowiedzią zmian, jakie zostaną wprowadzone w innych grach. Czyżby nadchodził koniec ALL Access?