Lubimy promocje, prawda? Szczególnie gier, które są popularne i zdążyły przyciągnąć już rzeszę fanów.

Jeśli chcieliście wypróbować Black Desert Online i sami ocenić, czy gra ta – a raczej jej model biznesowy, jest aż tak kontrowersyjny jak się o tym mówi, to teraz macie szansę.

Do 26 września, znacznie obniżono ceny pakietów dostęp do tej gry!

Oznacza to, że jeśli chcielibyście zagrać w Black Desert Online, ale powstrzymywała Was dotychczas cena tej gry, to teraz możecie kupić pakiet startowy już za jedyne 9,99 Euro! Jeden zakup i dostęp do tej gry już do końca jej istnienia. Całkiem niezła oferta – prawda?

Oto co na Was czeka na pustyni Valencia

Jeśli jednak chcielibyście prócz dostępu, zdobyć także jakieś dodatkowe bonusy, to możecie zakupić nieco droższe, ale także przecenione pakiety:  Traveler za 19,99 Euro lub Explorer za 34,99 Euro.

20160916_bdo-sale

Warto dodać, że do każdego z tych pakietów dodano trzy siedmio-dniowe przepustki, które będziecie mogli dać znajomym chcącym wypróbować Black Desert Online.

No to – kto z Was się skusi lub też już skusił, na tą atrakcyjną promocję Kakao Games EU?

10 KOMENTARZE

  1. „Jeden zakup i dostęp do tej gry już do końca jej istnienia. Całkiem niezła oferta – prawda?” Chyyyyyyba, że BDO przejdzie na abonamentowe B2P z premium i P2W jak w F2P oraz modelem Pay&GTFO. O i możliwością kupna hacków od firmy, a każdy inny byłby permanentnie banowany.

    • Raczej na f2p, p2w już jest a przejście na p2p skończyło by się upadkiem firmy (serio zostali by tak wyśmiani że na rynku eu już nie mieliby czego szukać). Ja tam poczekam aż będzie w 1$ bundly to przy okazji czegoś dobrego dostanę.

  2. Jak ktoś chce spróbować ewentualnie to podzielę się Guest Passem, nie potrzebuję ich ani trochę.

Comments are closed.