Tak jak zapowiadałam – czas na kolejny konkurs w którym możecie wygrać klucz do beta testów Revelation Online. Tym razem dzięki uprzejmości multigamingowej gildii Xeno Tavern, mam do rozdania pięć (5) kluczy, dzięki którym będziecie mogli zagrać w Revelation Online już w październiku.

Na oficjalnej stronie gry możecie zapisać się do beta testów i mieć szansę na otrzymanie dostępu. Możecie też zakupić jeden z pakietów fundatorów, gwarantujący dostęp do rozpoczynających się w październiku testów Revelation Online.

Teraz istnieje jeszcze trzeci sposób zagrania w Revelation Online już w październiku: wygranie klucza w konkursie na BabaGra.pl!

Zadanie nie będzie już takie proste jak w poprzednim konkursie, ale mam nadzieję, że lubicie wyzwania 🙂

Tym razem konkurs adresowany do osób z zacięciem artystycznym: namalujcie, narysujcie, naszkicujcie lub ulepcie dowolną techniką, wizerunek jednej z klas dostępnych w Revelation Online i zamieście go (lub zdjęcie Waszej pracy) w komentarzu poniżej. Możecie zamieścić tylko jedną pracę!

Komentarze z linkami wymagają mojej aprobaty, więc nie zniechęcajcie się jeśli Wasza praca nie będzie widoczna od razu, tylko za jakiś czas.

Macie czas do północy w środę, 21 września!

Pięć (5) najciekawszych prac nagrodzonych zostanie przez nas kluczami do beta testów Revelation Online. Powodzenia!

Wyniki podamy w komentarzu do tego wpisu w czwartek, 22 września, po godzinie 2o-tej czasu polskiego ?

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się mailem wysyłając im wiadomość na maila podanego przy rejestracji konta na Disqus. Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

74 KOMENTARZE

 1. Nie przepadam za konkursami artystycznymi. Na ogół uważam że są one bardzo zniechęcające dla większości ludzi którzy uważają że nie posiadają talentu artystycznego. Dlatego też przy okazji postanowiłem spróbować moich sił aby zachęcić tych mniej pewnych siebie aby też spróbowali, zawsze można liczyć na to że wystartuje mniej osób niż jest kluczy 😉

  Mój styl koncentruje się na prostocie wykonania, inspirowany jest on typowym szkolnym bazgrołem które często można znaleźć na marginesach uczniów którzy mają dopuszczający z matmy (gimby znają, gimby rozumieją 😛 )

  Niech wygra najlepszy 😉

 2. Nie wiem czy to ważne ale mam juz zaklepane miejsce u fenjego 🙂 Stara ekipa z AA – to byly czasy 🙂 Ewentualnie jak mój bazgroł się nie podoba to sobie kupie paczuszkę 🙂 Głownie SPRAWDZAM SWÓJ PSEUDOTALENT :p

  • Jak planujesz coś montować pamiętaj ze kolor biały w zależności od światła jest rożny postać na białym…a twoja kartka trochę bardziej ciemniejsza i żółtawa

   • Miło że zwróciłeś uwagę. Uwaga pokazuje i objaśniam!
    Jest to SZKIC – wzorowany na GRAFICE z internetu, aby uzyskać taki biały kolor na kartce musisz użyć białej kredki widocznej na zdjęciu ( lewy górny róg).
    Jeśli posiadasz białą kartkę i malujesz białą kredką to musisz kartkę pierwsze ubrudzić! najlepiej malując kreski na kartce miękkim ołówek a następnie rozmazując je palcem – (wtedy biały kolor kredki nie będzie zlewał się z biała kartką). Jeśli się dobrze przypatrzysz to widać pozostałości po cieniowaniu kartki, kreski które nie zostały dobrze rozmazane palcem.

    Dlaczego wybrałem to właśnie zdjęcie do prze-szkicowania ? Zwróć uwagę na wygląd stroju, włosów, twarzy 100% Elementalist. Jedyne do czego mogę się przyczepić to rozmiar biustu.

    Mimo wszystko miło że zwróciłeś na to uwagę! 🙂

    • Rozwiązanie jest proste, wrzuć zdjęcie niepomniejszone w pełnej rozdzielczości. Jeśli obrazek faktycznie jest przerysowany, będzie widać fakture kartki i na niej kreski. Jeśli to fotomontaż lub wydruk – będzie widać pikseloze 🙂

     Swoją drogą po co bawić się białą kredką, skoro można po prostu użyć białej kartki i nie brudzić? I rozumiem, że tą kartkę z jakąś skalą po lewej i tą kartkę widoczną na górze i po prawej zdjęcia też celowo brudziłeś? 🙂

     A tak serio kartka jest biała, to jest po prostu źle dobrany balans bieli aparatu, a obrazek wklejony, tyle w temacie.
     Fotograf pozdrawia.

    • Miałem nie odpisywać ale jednak to zrobię

     Latryna przecież to
     widać że jest z montowane wystarczy się przyjrzeć dokładnie…na dole
     jak masz szatę ewidentnie jest rozmazanie spowodowane użyciem maski i
     delikatnym brushowaniem,

     Kolejna sprawa to odwzorowanie bo widać że jest w 100% czyli rozmiar kreski, silą nacisku, rodzaj ołówka, nalożone cienie i
     jego silą ^^, ba nawet liczba kresek na skrzydłach i liczba koralików
     się zgadza itp co nie ma szans by było to zrobione jeśli ktoś to robił
     manualnie… a jak ktoś tak umie odwzorować to nie potrzebuje
     przerysowywać bo jego umiejętność w rysowaniu będą bardzo mistrzowskie

     • Tu się nie zgodzę, sam tak robiłem, że nakładałem kartkę na ekran i przerysowywałem zgodnie z najmniejszą pierdółką jak byłem w gimnazjum xD Da się.

      • spoko ale nie da się zrobić tak w 100 %(no chyba ze masz tak wyćwiczoną rękę i technikę fałszowania ^^) jako grafik wiem ze każdy ma inna rękę i ciężko jest uzyskać dokładnie to samo a tutaj mamy dokładnie to uzyskane…nacisk, szerokość kreski itp

       • Mówiłem o liczbie kresek i koralików, fakt faktem wycieniować czy odrysować z idealnym naciskiem się nie da 😉

 3. Też się pochwalę ładnym obrazkiem, jednego z moich ulubionych autorów, Shilin: http://shilin.deviantart.com/, oczywiście obrazek jest przerysowany przeze mnie metodą kopiuj wklej, piksel po pikselku, 16 bitów na każdy (2^16 kolorów).

  https://uploads.disquscdn.com/images/eb9951dcbe3016bd7851cd866b3fddfa5126a7b36d6965db6e2527312f1fde85.jpg

  Uważam, że może motyw mega pasuje do Occultysty 🙂

  EDIT: Ops, przerysowałem przez przypadek też info o autorze w prawym dolnym rogu. No nic, trudno.

 4. Ha to ja też się pochwalę moim brakiem talentu:http://imgur.com/DGxQTl2
  Fenji za każde „ha” pod spodem masz jednego heada z bolta w ruscie. A tak to jest postać z ekranu logowania wersji chińskiej, klasa to (chyba) swordmage (normalnie ma miecz ale go nie widać).

 5. No dobrze – ogłaszam zwycięzców: Soren, Grzegorz P. Agoidd, Alojz, RetardedKitty.
  Agoidd i Retarded Kitty dostaną klucze poprzez babowe forum. Reszta osób na maila podanego w Disqus.
  Musicie mi wybaczyć, ale klucze wyśle jutro wieczorem lub w sobote, bo dzisiaj nie dam rady ;(

Comments are closed.