Czerwcowe rozdział do The Elder Scrolls Online – Summerset, prócz nowych regionów i misji fabularnych, przyniesie także aktualizację 18, która to udostępniona zostanie za darmo wszystkim graczom.

Wraz z aktualizacją 18, studio ZeniMax doda do gry dwie nowe ciekawe funkcje: nagrody za dzienne logowanie do gry oraz możliwość giftowania rzeczy z Crown Store. Ponadto twórcy The Elder Scrolls Online wprowadzą do gry także sporo zmian związanych z walką i umiejętnościami.

Zacznijmy od dziennych nagród za logowanie do Elder Scrolls Online, które to obejmować będą takie rzeczy jak chociażby złoto i inne waluty, przedmioty konsumpcyjne, skrzynki Crown Crates, rzeczy do kolekcji, a nawet pety. Warto zauważyć, że nagrody te zmieniać się będą co miesiąc, a dni są kumulatywne, co oznacza iż nie traci się postępu w przypadku niemożności zalogowania do gry.

Miłą niespodzianką okazała się także zapowiedź wprowadzenia funkcji „giftowania” do The Elder Scrolls Online, która to umożliwi graczom wysyłać przedmioty z Crown Store swoim znajomym. Nie wszystkie rzeczy z Crown Store będzie można podarować znajomym, a przy tych które będzie można pojawi się przycisk „Purchase as a Gift”.

Jest jednak pewne „ale”… Funkcja ta dostępna będzie tylko dla osób, które zakupiły korony lub też miały opłaconą subskrypcję ESO Plus. W przypadku pozostałych graczy, trzeba wpierw zakupić korony lub też opłacić subskrypcję i poczekać 30 dni na odblokowanie się tej funkcji na koncie.

Ponadto aktualizacja 18 to kolejna runda zmian związanych z ulepszeniem walki. Tym razem zmienione zostaną bronie dwuręczne takie jak kije i topory, które to liczyć się będą za dwa przedmioty w bonusach dla poszczególnych setów wyposażenia. Wprowadzone zostaną także zmiany w niektórych umiejętnościach tanków i lekarzy, tak aby poprawić ich efektywność w zależności od wybranej przez gracza roli. Dla przykładu, umiejętność Dragonknighta”Ash Cloud” będzie teraz leczyć gracza i sprzymierzeńców oraz spowalniać przeciwników.

Oprócz tego zaktualizowane także zostaną lekkie i ciężkie ataki bronią, aby lepiej wzmocnić ich działanie: lekkie służą do zadawanie obrażeń, ciężkie do przywracania zasobów takich jak magicka lub stamina.

Jak widzicie aktualizacja 18, zapowiedziana na 5 czerwca, prócz płatnego rozszerzenia Summerset, przyniesie także sporo nowości dla wszystkich graczy The Elder Scrolls Online.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułDauntless ulepsza progresję postaci, resetuje postęp
Następny artykułSzybkie spojrzenie na klasy w Bless Online
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

grasz nadal w TESO ?

Kinya Turbgroszka

Niby gram, ale czasu brakuje 🙁 ESO Plus mam opłacone – czy to sie liczy jako granie? ;P

Nsuidara

mmmm w sumie tak xD