Wyczekiwane od dawna rozpoczęcie beta testów Revelation Online zostało opóźnione przez wydawcę tej gry i rozpocząć się ma w przyszłym tygodniu. Miejmy nadzieje, że więcej opóźnień nie będzie.

Całkiem nieoczekiwanie My.com poinformował, że gracze którzy uzyskali dostęp do beta testów przed 25 października, czyli pierwotną data rozpoczęcia beta testów tej gry, otrzymają pewnego rodzaju rekompensatę.

Całkowite opóźnienie to 9 dni, wszystkie pakiety fundatorów otrzymają dodatkowe 9 dni premium. Czas ten zostanie dodany do konta w momencie uruchomienia otwartych beta testów. Należy pamiętać, że dotyczy to tylko pakietów zakupionych przez 25 października.

Każdy gracz, który uzyskał dostęp do CBT1 poprzez otrzymanie klucza dzięki rozdawnictwom, loteriom i innym wydarzeniom, będzie mieć także dostęp do CBT2, która to zaplanowana została na koniec tego roku.

W pewnym sensie zamieniamy czas opóźnienia na więcej czasu poświęconego na testowanie bardziej zaawansowanych treści gry i mamy nadzieję, że zadowoli to tych z Was, którzy mogliby przegapić okazję do przetestowania gry z powodu przesunięcia rozpoczęcia CBT1.

Miły gest – prawda?

O walkach PvP w Revelation Online

Bez względu na to, w jaki sposób zdobyliście dostęp do beta testów Revelation Online, od kilku dni można już ściągnąć klienta tej gry, więc nie czekajcie do ostatniej chwili 🙂