Kolejny ekscytujący dzień w Black Desert Online: aktualizacja, banowanie przesiewaczy piasku oraz odejście CM Tytyes.

Zacznijmy od aktualizacji, która wprowadziła (jak zwykle) wiele nowych rzeczy do Cash Shop oraz Przebudziła klasę Tamera, dzięki czemu dodano jej kilka nowych umiejętności.

Nowa broń Tamera – długi kij, czyli Bo, dodaje jej umiejętności pozwalające atakować małe grupy oraz przeciwników solo. Ale klasa ta ma także kilka innych sztuczek w zanadrzu, które ochronią ja przed dużymi grupami: obrażenia obszarowe połączane z odrzuceniem przeciwników, dzięki czemu kolejny atak zada im jeszcze większe obrażenia.

Ale informacja o broni Awakening dla Tamera została przysłonięta przez dramę związaną z przesiewaniem piasku na pustyni Valencia.  Exploit był wykorzystywany przez część graczy w Black Desert Online przez ostatnie kilka tygodni, co mogło mieć bardzo poważne skutki na ekonomię tej gry. W oficjalnym komunikacie wydawca tej gry, Kakao Games EU, poinformował społeczność graczy, że osoby wykorzystujące ten błąd zostały zbanowane.

Problematyczne przesiewanie piasku w Black Desert Online

No i ostatnia wiadomość może nieco zasmucić graczy Black Desert Online. Z grą rozstał się jeden z Community Managerów – Tytes, który w swoim pożegnalnym poście napisał między innymi:

... Było super, wzloty i upadki, ale dzisiaj podjąłem decyzję, że muszę odejść.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.