Już w przyszłym tygodniu wystartują pierwsze beta testy Revelation Online i do dyspozycji graczy oddanych zostanie sporo przepięknie wyglądających stref.

Graczy lubiących grać solo z pewnością ucieszy informacja o tym, że w grze tej znajdą także instancje, w których to będą mogli sprawdzić swoje siły, takich jak na przykład Trial of the Four Kings.

Miejsce to tak naprawdę składa się z kilku poziomów trudności, ale w czasie najbliższych beta testów gracze będą mogli stawić czoła tylko pierwszym dwóm wyzwaniom: Trial of the Black King na poziom 20 oraz Trial of the Green King na poziom 40.

Walka w tym miejscu składa się z kilku faz, które trzeba pokonać jeśli chce się otrzymać końcową nagrodę. Gracze mają 20 minut aby przejść tyle ile mogą, a jeśli umrą w trakcie walki, to ich dostepny czas zostanie skrócony o 5 minut.

201610_ro_trial-4-kings

Druga ze wspomnianych instancji to Darkfall, niegdyś bujny las i miejsce gdzie znajdował się Pałac Króla Bestii. Tysiące lat temu jednak Pałac zniknął, a obecnie miejsce jest to opuszczone i zapomniane.

Miejsce to dostępne będzie w wersji solo oraz grupowej, ale tylko maksymalnie pięć razy na dzień. Aby otrzymać nagrody pokonać trzeba będzie znajdujące się w tym miejscu Bossy, z czego końcowym będzie sam Król Bestii Yungo.

201610_ro-1

To jak – wolicie wypady do instancji z grupą znajomych, czy też samotnie stawiać czoło wyzwaniom w tych miejscach?