Jeszcze w tym roku ma ruszyć Wczesny Dostęp nowej produkcji Snail Games – Dark and Light, które to ma łączyć w sobie elementy survivalowe oraz sandboxa, a to wszystko osadzone w świecie fantasy.

W grze napotkać będzie można wiele różnorodnych istot, zarówno tych magicznych, jak i tych bardziej pospolitych. Część z nich ma być bardzo niebezpieczna, jak na przykład te niewinnie wyglądające gobliny…

201610_dnl_stworzenia-15-gobliny

Stworzonka te może i wyglądają niewinnie, ale zawsze atakują sporymi grupami, a to oznacza, że stanowić będą bardzo duże zagrożenie dla samotnego wędrowca. Warto dodać, że gobliny mają podobno zdolność unieruchomienia przeciwnika, okradzenia go z wszystkiego co ma przy sobie i ucieczki do swoich jaskiń. Aby odzyskać skradzione przedmioty, trzeba będzie udać się do miejsca gdzie stworzenia te trzymają swoje skarby, a to wcale nie będzie łatwe.

201610_dnl_stworzenia-12-cyklop

Jaskinie zamieszkiwane będą przez mocarne cyklopy i zwiedzenie tych miejsc nie będzie takie proste jakby się wydawać mogło. Aby pokonać cyklopy można będzie pomyśleć o dogadaniu się z goblinami – ich umiejętność unieruchamiania przeciwnika jest podobno rewelacyjnym rozwiązaniem przeciwko tym stworzeniom. Z drugiej strony – to w końcu gobliny, więc różnie z tą umowa może wyjść. Można też udać się na negocjacje do centaurów, którzy to są mocarnymi wojownikami słynącymi z wyrabiania najlepszych broni.

201610_dnl_stworzenia-14

Świat Dark and Light ma być pełen różnego rodzaju stworzeń, zarówno tych pożądanych przez wszystkich graczy, jak mityczne jednorożce mające moc szybkiego uzdrawiania, jak i tych demonicznych, które będzie trzeba unikać.  Na mroźnych stokach gór napotkać będzie można agresywne lodowe stworzenia, a nad całym światem panować będą przemieszczające się olbrzymie i niebezpieczne smoki.

Poniżej zamieszczam zdjęcie niektórych stworzeń i muszę powiedzieć, że zaczynam czekać na tą grę z coraz większym zainteresowaniem 😉

 

1 KOMENTARZ

  1. Naprawde ładnie wyrenderowane obrazki. Czekam na gameplaye, jak beda wygladac tak samo dobrze to nawet sie skusze na jakis darmowy trial żeby poogladac jak to wyjdzie w praniu.

Comments are closed.