Wielu graczy H1Z1: Just Survive odczuwa, że gra ta jest nieco zapomnianym dzieckiem DayBreak Games Company, która to  poświęca więcej uwagi H1Z1: King of the Kill. Ale to ma się zmienić!

Okazuje się, że w ostatnim czasie DayBreak Games zatrudnił sporo nowych osób, których zadaniem będzie poprawić H1Z1: Just Survive. Wśród nich znalazł się Landon Montgomery, współzałożyciel studia Gearbox Software odpowiedzialnego między innymi za takie tytuły jak Opposing Force, Brothers in Arms, czy też Borderlands. W DayBreak Games Company objął on stanowisko głównego menedżera H1Z1: Just Survive i zgodnie z jego słowami:

…moim zadaniem będzie nadzorowanie prac od dołu do góry i dotrzymywanie obecnych oraz przyszłych obietnic. Skoro o tym mowa, to mamy kilka naprawdę fajnych planów nad którymi pracujemy i jestem niezmiernie podekscytowany, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy będą mógł się nimi z Wami podzielić. Teraz jednak jesteśmy skupieni na tym, aby dopracować ostatnią aktualizację H1Z1: Just Survive.

W ciągu krótkiego okresu od kiedy dołączyłem, byłem w stanie zapoznać się z historią H1Z1: Just Survive – zarówno tą wewnętrzną, jak i zewnętrzną. I mimo, że zdaję sobie sprawę iż ubiegły rok był nieco frustrujący dla lojalnych graczy, to wiem że nasz zespół jest podekscytowany i zrobi wszystko by Was zadowolić. To jeden z powodów dla których tutaj jestem i dla którego aktywnie budujemy ekipę pracującą nad H1Z1: Just Survive. Obsadziliśmy w niej już kilka kluczowych ról i jesteśmy podekscytowani nowymi członkami, którzy dołączą do niej w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Mamy olbrzymie plany względem H1Z1: Just Survive i nie byłoby mnie tutaj gdybym nie wierzył w to co zaplanowaliśmy. W najbliższych tygodniach i miesiącach podzielimy się z Wami częścią naszych planów. Widziałem co jest dla Was szykowane. I są to naprawdę fajne rzeczy poza tymi już omawianymi.

H1Z1: Just Survival nadal ma sporą rzeszę fanów, których to cierpliwość i oddanie było dość mocno testowane w ostatnim okresie. Czyżby DayBreak Games uznał, że wprowadzenie do zespołu zupełnie nowych osób pomoże ocalić ten tytuł? Zważywszy na to, że w ostatnim okresie zdecydowana większość obu ekip H1Z1 pracowała nad dopracowaniem wersji King of the Kill, a dodatkowo studio to pracuje także nad kolejną tajemniczą strzelanką, to czas najwyższy aby H1Z1: Just Survive otrzymało nieco miłości.

Słów kilka o ostatniej aktualizacji i zapowiedzianym wipe serwerów

Czy tak będzie? No cóż, czas pokaże, ale patrząc na ilość obietnic dotyczących tej gry, jakie składane były w przeciągu ostatnich dwóch lat, to mimo wszystko – należy brać poprawkę na wszelkie informacje.

borderlands-2_20160903

 

1 KOMENTARZ

  1. No ciekawi mnie cholernie czy dadzą radę, bo jedyna konkurencja dla DayZ to w jakimś stopniu miscreated.
    A jak wyjdzie wsparcie dla modów do DayZ to już pozamiatane, wystarczy spojrzeć na „pirackie serwery” gdzie są mody.

Comments are closed.