Dzięki uprzejmości Cenega, oficjalnego partnera My.com, mam do rozdania dla fanów Armored Warfare dwie (2) pudełkowe wersje tej gry.

Wersja cyfrowa gry przyciągnęła na świecie już 7 miliony graczy, a w wersji pudełkowej tej gry znajdziecie takie bonusy jak:

  1. Pojazd premium BWP-1m (III tier)
  2. 60 dni konta premium
  3. 1500 złota (waluta premium)
  4. 2 000 000 kredytów (waluta w grze)

Armored Warfare to zręcznościowy symulator pojazdów pancernych, angażujący gracza w potyczki prowadzone na polach bitew znajdujących się na całym świecie. W grze znajduje się olbrzymia kolekcja nowoczesnych pojazdów pancernych, takich jak czołgi podstawowe, czołgi lekkie, działa samobieżne czy transportery opancerzone. Tytuł został stworzony przez weteranów branży gier, czyli przez legendarne studio Obsidian Entertainment, znane z doskonałych i bardzo wysoko ocenianych gier.

armored_warfare_morelenet_800x800

Już teraz wersję pudełkową tej gry możecie zdobyć na stronie BabaGra.pl. Aby mieć jednak szansę, to musicie w komentarzu poniżej podać odpowiedź do poniższego zadania:

Wyobraźcie sobie hipotetyczną sytuację: ekipa Obsidian Entertainment projektuje od podstaw zupełnie nowy polski czołg/ pojazd opancerzony, jakiego jeszcze nie stworzyły żadne zakłady, i ma on zostać dodany do Armored Warfare. No i tu pojawia się problem, bo potrzebna jest nie tylko unikalna polska nazwa, ale także opis jego możliwości. No więc, jakbyście nazwali to nowiutkie cudo i jakie mogłoby być jego przeznaczenie?

No i jak Wam się podoba to wyzwanie? Zwycięstwo zależy od Waszej wyobraźni 🙂

Zasady konkursu:

  • polubić stronę BabaGra.pl na Facebook;
  • możecie udostępnić post konkursowy na FB;
  • w komentarzu do tego posta odpowiedzieć na zadane wyżej zadanie dotyczące unikalnej nazwy dla nowego, polskiego czołgu oraz jego możliwości;
  • jedna osoba, może podać tylko jedną nazwę i uzasadnienie.

Macie czas do północy, w piątek 21 października. Dwa (2) najlepsze komentarze nagrodzone zostaną przeze mnie wersją pudełkową Armored Warfare.

Wyniki podam w sobotę 22 października, po godzinie 22-giej czasu polskiego, w komentarzu do tego posta ?

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez maila podanego przy rejestracji w Disqus. Macie 7 dni aby odpowiedzieć na wysłanego przez mnie maila – po tym terminie nagroda przepada! UWAGA: nagrody wyślę pocztą na wskazane przez Was adresy (w Polsce!), dopiero po tym jak otrzymam je od wydawcy gry!

Armored Warfare to darmowa zręcznościowa gra MMO, w której gracze toczą walki korzystając z czołgów i innych pojazdów opancerzonych.