aJeśli od jakiegoś przyglądaliście się z ciekawościom The Elder Sccrolls Online, chociażby ze względu na zmiany jakie wprowadzono w ostatnim okresie, ale nie byliście pewni czy zakup tej gry jest dobrym pomysłem, to mam dla Was dobrą wiadomość!

Począwszy od jutra, czyli od środy 16 listopada, aż do niedzieli 20 listopada, możecie zagrać w ten tytuł za darmo!

Promocja ta dotyczy wersji na PC i Mac poprzez Steam, oraz na PS4. Na ten moment nie podano daty podobnej promocji na Xbox One, ale wiadomo że odbędzie się w przyszłości.

Darmowy dostęp na PlayStation 4 rozpocznie się jutro rano o godzinie 6:00 czasu polskiego, natomiast dla wersji na PC i Mac przez platformę Steam o godzinie 19-tej. Wystarczy utworzyć konto, lub też zalogować się na istniejące z czasów beta testów. Osoby korzystające z tej promocji będą mieć dostęp do bazowej wersji The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

To jest dobry moment abyście przekonali się dlaczego zakochałam się w tym tytule i stał sie on moją główną grą MMORPG. Jeśli będzie to Wasza pierwsza przygoda w Tamriel, to mnóstwo porad dotyczących TESO znajdziecie na blogu. I mam nadzieję, że nie zrazi Was styl walki, który przez wiele osób, w tym i mnie, uważany jest za sztywny. Ta gra oferuje o wiele więcej, niż tylko walkę 😀

Moje przygody w Tamriel

To kto z Was ma zamiar skorzystać z darmowego weekendu?

 

 

5 KOMENTARZE

  1. Trzeba zaznaczyć, że po instalacji folder ma rozmiar 50 GB na obecną chwilę, więc dla zainteresowanych radzę zaplanować pobierania by czasu nie zabrakło na wielkie testowanie 🙂 Ja skusiłem się na zakup w ostatni dzień października, na tę chwilę powoli wbijam kolejne poziomy i gra jest interesująca coraz bardziej, wraz ze wzrostem lvl.

  2. Fajnie fajnie ale gdy chciałem uruchomić grę, i po tylu męczarniach z wkurzającym instalowaniu i pobieraniu całej nocy tych 60gb, po magicznym przycisku „login” odpala się „Failed” :>

Comments are closed.