Już od dzisiaj użytkownicy The Elder Scrolls Online na PC będą mogli zwiedzać tajemnicze miasto Fargrave oraz królestwo Mehrunes Dagona. Posiadacze wersji konsolowej gry, będą musieli poczekać ze zwiedzaniam do 16 listopada.

Debiutujące dzisiaj DLC Deadlands, oferuje wiele rodzajów aktywności, w tym nowe regiony i delvy do zwiedzenia, światowe bossy do pokonania i inne unikalne wyzwania. Poza tym rozszerzenie to przedstawi nam wiele nowych postaci, zadań i zapierających dech w piersi miejscówek.

Co ważne, posiadacze rozdziału Blackwood, którzy wzięli udział w wydarzeniu Blackwood Bounties i odebrali ze sklepu Crown Store pakiet specjalnych nagród, otrzymają DLC Deadlands za darmo.

Deadlands to nie tylko nowy region wypełniony ciekawą fabułą oraz nowym typem przeciwników, ale także zakończenie opowieści związanej z Wrotami Obliwionu. Wraz z tym rozszerzeniem do gry trafi także darmowa aktualizacja 32 wraz z długo oczekiwanymi zmianami.

Wraz z aktualizacją 32 na mapach pojawi się ikona informująca o znajdującym się w okolicy skyshardzie. Ikona ta pojawi się także na kompasie, gdy znajdziemy się w jego okolicy. Po zebraniu ikona zniknie, ale w opcjach gry będzie można to zmienić.

Ponadto, Bossowie z instancji grupowych, triali i aren nagrodzą nas tymi elementami wyposażenia, które nie zostały jeszcze przez nas dodane do naszych kolekcji (zestawów). Po zebraniu całego zestawu wyposażenia, kolejne jego elementy wypadać będą już losowo.

Wraz z aktualizacją 32 do gry dodana zostania także nowa funkcja umożliwiająca zapisywanie i szybką zmianę buildów na naszej postaci.

Każdy użytkownik The Elder Scrolls Online będzie mógł za darmo odebrać ze sklepu Armory Station (Zbrojownię), którą – by móc z niej korzystać – należy umieścić w domu. Stół ten umożliwi nam zapamiętanie ustawień postaci obejmujących atrybuty, punkty czempiona, punkty umiejętności, wyposażenie (musi znajdować się w torbie) oraz klątwy, czyli wilkołactwo i wampiryzm. Co ciekawe, zmiana pomiędzy wampiryzmem/ wilkołactwem, a jago brakiem, będzie całkowicie darmowa!

Wszyscy gracze otrzymają za darmo możliwość zapisania dwóch (2) ustawień. Jeśli chcemy mieć ich więcej, to trzeba liczyć się z zakupem za korony. Maksymalnie możemy posiadać 10 ustawień na postaci.

W sklepie pojawi się nowy asystent do kupienia – Zbrojmistrz, dzięki któremu nie zmiana buildu nie będzie wiązała się koniecznością powrotu do domu.

Sporo nowości i długo oczekiwanych zmian. Zmniejszenie losowości w zdobywanych łupach z pewnością jest krokiem w dobrą stronę.

To co, logujecie się do The Elders Scrolls Online?

Poprzedni artykułNew World: Czym jest system Watermark i skąd zdobyć lepsze wyposażenie?
Następny artykułGRB: Operacja Motherland z nowym trybem podboju i mocarnymi przeciwnikami