Kilka tygodni temu ekipa Dark and Light zaprezentowała światu kilka stworzeń, na jakie gracze będą mogli natknąć się w tej grze, począwszy od złodziejaszków goblinów, a kończywszy na leczącym pegazie.

To jednak nie koniec informacji dotyczących stworzeń z tej gry, gdyż okazuje się, że w wielu z nich znaleźć będzie można magię elementarną, która napędza ten świat. No tak powiecie, przecież w końcu to gra fantasy, więc nie ma co się dziwić, że będzie obecna w nich magia. To prawda. To co jednak ma odróżniać ten tytuł od innych na rynku, to fakt, że odpowiednio wykwalifikowany gracz będzie w stanie wydobyć magię z tych stworzeń i użyć ją w przyszłości na wiele różnych sposobów!

Zerknijcie na te magiczne stworzenia zamieszkujące świat Dark and Light

Jeśli chcielibyście opanować magię lodu, to będziecie musieli udać się w podróż do mroźnych rejonów, w których to panuje ten właśnie rodzaj magii. Aby się tam jednak udać, to trzeba będzie odpowiednio przygotować się na przeżycie w ekstremalnych warunkach pogodowych opartych na chłodzie i bardzo trudno dostępnym terenie. Wiecie – w końcu gra ta jest po części survivalem i chłód może Was tutaj zabić.

Jednym ze stworzeń jakie będzie można tam spotkać jest Yeti.

20161109_dnl-stworzenia-yeti

Gracze będą mieli możliwość wydobyć magię lodu z pokonanych stworzeń w postaci specjalnych odłamków, które to mogą połączyć w specjalnych świątyniach i dzięki temu przywołać… yeti! W przeciwieństwie jednak do dzikich yeti, te będą oswojone i wykorzystywane mogą być do ochrony kosztowności, jako wierzchowiec w trudnym rejonie, czy nawet jako pomoc w zbieraniu surowców.

Miasta w Drak and Light będą ciekawsze niż myślicie

Oprócz tego w grze dostępne będzie także magia ognia, kamienia, powietrza oraz ciemności.Ta ostatnia brzmi dość intrygująco…

Magię ognia napotkać będzie można w stworzeniach zamieszkujących rejony wulkaniczne. Wykorzystywać będzie ja można między innymi w strefach mroźnych, w celu utrzymania temperatury oraz by móc przygotować sobie pożywienie.

20161109_dnl-stworzenia-2

Stworzenie kamienne napotkać będzie można w skalistych rejonach i, ze względu na swoją naturę, posiadać będą one bardzo duże właściwości obronne. Dzięki temu mogą się one przydać do takich rzeczy jak przechwytywanie terenów, czy też przy tworzeniu systemu obronnego dla osad.

20161109_dnl-stworzenia-3

W Dark and Light obecnych będzie także wiele innych stworzeń, wliczając w to gryfy. Ze względu na swój szybki lot oraz potężne umiejętności ofensywna, mogą one zostać wykorzystane do tworzenia jednostek latających, które w łatwy sposób będą w stanie zniszczyć osady przeciwników.

20161109_dnl-stworzenia-gryf

Muszę przyznać, że system wykorzystywania magii z poległych przeciwników, zapowiada się bardzo interesująco.

A co Wy o tym sądzicie?

3 KOMENTARZE

  1. Baardzo czekam na Dark and Light jak na żadną grę od naprawdę długiego czasu 🙂
    Ale niestety to co do tej pory widzieliśmy to tylko i wyłącznie screeny albo jakieś wyprodukowane obrazki więc… mam nadzieję, że planowana na ten rok premiera ma być po prostu wielki zaskoczeniem, szokiem i cudem ale trudno w to do końca wierzyć.
    Wszyscy fani czekają na jakiś gameplay, a ja wśród nich 😀

Comments are closed.