Dark and Light miał swego czasu olbrzymią ilość fanów. Niestety, studio Snail Games opuściło ten tytuł na rzecz bardziej dochodowych tytułów, takich jak ARK: Survival Evolved, czy też Atlas. My jednak postanowiliśmy dać szansę tej grze.

Już dzisiaj startujemy z prywatnym serwerem [PL] Turbogroszkowo w Dark and Light z mapą Sacred Path na planecie Archos. Jeśli kiedykolwiek mieliście ochotę wypróbować ten tytuł, to serdecznie zapraszam. Uprzedzam jednak, że serwer ten czynny będzie tylko do 31 grudnia 2019 roku! Cztery miesiące to chyba wystarczająca ilość czasu, by zwiedzić całą planetę i oswoić smoka 🙂

Dark and Light to sandbox w klimacie fantasy z elementami survivala (wiele rzeczy zaczerpniętych z ARK: Survival Evolved). Gracze mogą eksplorować, budować fortece oraz oswajać stworzenia. Gra oferuje bardzo bogaty system budowy oraz rzemiosła.

Gracze do wyboru mają trzy rasy: człowiek (Vardo), elf (Estel) oraz krasnolud. Niestety, tytuł ten został stworzony z myślą o PvP, więc nawet na serwerze PvE gracze z przeciwnych frakcji nie mogą wejść do miast nie należących do ich ras.

Jeśli chcecie znaleźć nasz serwer, to po zalogowaniu należy wybrać planetę Archos. Następnie serwery nieoficjalne (unofficial) oraz zaznaczyć, by pokazywało serwery chronione hasłem. Po hasło zapraszamy na nasz Discord.

W komentarzach poniżej dajcie znać, czy macie zamiar z nami zagrać, a jeśli tak to jaką frakcją.

Poprzedni artykułConan Exiles: Zwiedzamy Ragingrad – miasto tysiąca zachwytów
Następny artykułThe Division 2: Zmiany w wyposażeniu, łupach, rekalibracji i wytwarzaniu
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Aniol

No oczywisce ze gram… tak po środku czyli elfy