Najnowsza aktualizacja Black Desert Online z pewnością ucieszyła osoby grające klasą Walkiria. Tak dobrze zgadujecie – klasa ta otrzymała możliwość używania nowego rodzaju broni.

To już szóste przebudzenie klasowe w europejskiej wersji Black Desert Online, dzięki któremu wszystkie Walkirie otrzymały dostęp do Lancy. Lanca jest podobno bronią, która w idealny sposób łączy w sobie umiejętności ofensywne, jak i defensywne.

Jak dla mnie to ta lanca jest zdecydowanie zbyt duża, jak dla tak drobnej postaci. No bo powiedzcie mi – jak ta biedna Walkiria jest w stanie udźwignąć tyle kilogramów stali i tak sprawnie nią wywijać zabijając przeciwników? A przy tym ewidentnie się nie męczy…

Oprócz tego Kakao Games EU uruchomiło w grze kolejny event, gdzie za każdą godzinę bycia zalogowanym gracze otrzymają 10 monet Lauren. Monety te będzie można wymienić na prezent, z którego jest szansa otrzymać atrakcyjne nagrody. Gracze mogą zdobyć maksymalnie 50 monet na dobę.

20161109_bdo-lauren-gift

Kolejne kilka dni przyniesie także zmianę pór roku w grze:

  • od 10 do 11 listopada – pora zimowa;
  • od 12 do 13 listopada – pora wiosenna;
  • od 14 do 15 listopada – pora letnia.

Po co ta zmiana sezonów? Otóż gracze mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie pór roku do specjalnego kalendarza. Zdjęcia przesyłać można do 20 listopada, a 12 zwycięzców ujrzy go w kalendarzu Black Desert Online na 2017 rok oraz otrzyma wiele innych nagród w tym 5.000 pereł, Value Pack na 30 dni oraz specjalny tytuł.

Więcej informacji na temat tego konkursu znajdziecie na stronie głównej gry. Idealny konkurs dla osób uwielbiających robić screenshoty w grach 😉

1 KOMENTARZ

Comments are closed.