Niedawno na serwery DC Universe Online trafił Odcinek 27 – Amazon Fury cz. III, i jako że wielkimi krokami zbliża się koniec roku, ekipa tej gry podzieliła się swoimi planami na kolejny.

Jeśli nie mieliście do tej pory okazji zagrać w ta darmowe MMO od DayBreak Games Company, którego bohaterowie z pewnością są Wam znani z komiksów DC Universe, to teraz jest doskonały moment. Dlaczego? Bo do końca grudnia wszyscy gracze, bez względu an to czy graja na kontach F2P, czy też na ALL Access, mają darmowy dostęp do prawie wszystkich wydanych odcinków (prócz ostatniego).  Jeśli więc lubicie Super Bohaterów, to jest to przyjemna gra dla Was.

20161124_dcuo-epizody

Na następny rok devsi DC Universe zaplanowali duże aktualizacje, które wprowadzać będą sporo nowej zawartości do gry.

Po pierwsze, kontynuujemy prace nad dużymi rozszerzeniami (odcinkami), podobnymi do tego co widzieliście wraz z Amazon Fury Part III. Wiemy jak ważne są nowe opowieści, nowe postacie i nowa podstawowa progresja w grze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowym systemem ekwipunku, jaki wprowadzony został w odcinku 27. Podczas gdy patrzymy na Wasze opinie dotyczące niewielkich usprawnień, z założeniem aby najlepszy sprzęt można było zakupić od merchanta, planujemy przyszłość gry.

Zgodnie ze słowami DBG, ekipa DC Universe pracuje nad zmiana statystyk graczy, przedmiotów i NPC oraz wielu innych.

W przyszłym roku, naszym głównym celem jest stworzenie progresji horyzontalnej. Chcemy stworzyć większy wybór i więcej możliwości sukcesu.  Chcemy zwiększyć możliwości Waszych postaci, a nie tylko jej Combat Rating.

Oprócz tego w grze pojawić się mają eventy sezonowe, które z pewnością spodobają się graczom. Jako pierwszy dodany zostanie event rocznicowy, gdzie gracze będą musieli stawić czoła Anti-Monitorowi, jednej z najniebezpieczniejszych istot w Multiversie, która jest w stanie go zniszczyć.

20161205-dc-universe

Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat planów ekipy DC Universe Online, to pełną listę planowanych zmian znajdziecie na stronie głównej gry.