Twórca Revelation Online, chińskie studio NetEase, zaprezentowało nowe umiejętności klasowe, tzw. ultimate, które jeszcze w  grudniu trafią do chińskiej wersji gry.

Vanguard – znacznie zwiększa maksymalną ilość punktów życia (HP) dla siebie i swoich towarzyszy w promieniu 30 metrów oraz regeneruje punkty HP przez 5 sekund. Ta umiejętność może zostać użyta podczas gdy Vanguard znajduje się pod wpływem umiejętności kontrolujących rzuconych przez przeciwnika.

ro-ultimate-vanguard

Swordmage – znacznie przyspiesza ładowanie umiejętności ultimate dla siebie i towarzyszy.

ro-ultimate-swordmage

Blademaster – wirujące ostrze zadające dużą ilość obrażeń przeciwnikom znajdującym się w jego zasięgu. W momencie używania tej umiejętności, blademaster jest odporny na zadawane mu obrażenia.

ro-ultimate-blademaster

Spiritshaper – przywołuje ducha, który leczy jego cel przez 5 minut. Duch ten także przez 30 sekund leczy przyjaciół znajdujących się w promieniu 30 metrów oraz delikatnie przyspiesza szybkość używania umiejętności.

ro-ultimate-spiritshaper

Gunslinger – wystrzeliwuje trzy pociski zadające duże obrażenia obszarowe, trafione postacie krwawią przez określony czas. Gunslinger jest odporny na obrażenia w czasie używania tej umiejętności.

ro-ultimate-gunslinger

Okultysta – umiejętność złożona jest z dwóch etapów: Pierwszy uniemożliwia trafionemu przeciwnikowi użycie zdolności ultimate przez 10 sekund, a po tym czasie następuje zadanie obrażeń.

ro-ultimate-occultist

Na tą chwilę nie wiadomo, czy i kiedy zmiany w umiejętnościach ultimate trafią do naszej wersji Revelation Online.

1 KOMENTARZ

  1. Bez szału bym powiedział (część przynajmniej), mnie tam ciekawi jak ta Gunnera będzie działać (niby ten immun ale i tak).

Comments are closed.