Wczoraj zakończyła się druga faza zamkniętych beta testów Revelation Online i zgodnie ze słowami My.com, w przeciągu kilku tygodni powinniśmy móc się zalogować do gry ponownie.

Anime w świecie Nuanor

Według informacji przekazanych przez wydawcę Revelation Online, stabilność serwerów beta była zadowalająca, chociaż napotkano pewne drobne problemy uniemożliwiające rozdanie specjalnych zimowych prezentów. Dobra wiadomość jest taka, że prezenty te rozdane zostaną w późniejszym czasie wszystkim osobom, które zalogowały się do beta testów, bez względu na to kiedy to zrobiły.

revelation-teddy-cbt2

Kolejna faza zamkniętych beta testów będzie już tą ostatnią i ekipa My.com pracuje obecnie nad dokończeniem lokalizacji wersji angielskiej Revelation Online. O ile nie podano konkretnie daty, kiedy rozpoczną sie kolejne beta testy – prócz tajemniczych słów „szybciej niż później”, to wiadomo, że spodziewać się możemy znacznego wzrostu poziomu postaci.

A jak Wam minęły beta testy Revelation Online? Spodobał się Wam ten tytuł i czekacie kiedy będziecie mogli zalogować się po raz kolejny?

5 KOMENTARZE

 1. No właśnie nigdzie nie potwierdzili że będą tylko 3 CBT. Może się okazac że będzie ich więcej. Chociaż jesli juz wszystko przetlumaczyli jak mówia to możliwe że zagramy jeszcze w lutym. 🙂

  • Tłumaczenie to olać, ważne by się grać dało a nie że pod koniec bf nie da się wyników zobaczyć ani wyjść szybciej, eventy na fairy orby działał tylko jeden a jest ich bodajże 5 (albo 4), tłumaczenia jakoś też pełnego nie widziałem (no chyba że im o fabułe chodzi ale to na 19 lvl skończyłem robić). Mogliby też zmienić napis przy itemach z limitem kupień (chodzi o to że 1. nie widać czy item ma limit tygodniowy czy dzienny 2. nie widać czy go już wykorzystaliśmy). No więc mogliby trochę jednak to dopracować, zanim to wypuszczą.

   • Od razu widac że gramy w MMORPG z zupełnie innych pobudek. Jednak mam nadzieję że zrobią wszystko na cacy jak juz będzie OBT. Z jednej strony juz bym chciał grac ale z drugiej wolę dopracowane produkty.

    • Nom, ale to strasznie upierdliwe jak famisz bf i musisz czekać aż automatycznie Cie przeniesie z powrotem i nawet nie możesz zobaczyć statów swoich…

     • A to akurat poprawią bo na chinolu działa to porawnie ponoc. Nie udalo mi sie na moim lvl’u pograć BF na CN.

Comments are closed.