Gracze Armored Warfare szykują się na kolejną aktualizację, która wprowadzi nową zawartość oraz trochę zmian takich jak chociażby w fizyce pojazdów kołowych , czy też w misjach PvE.

To czego jednak wyczekują gracze najbardziej, to Globalne Operacje, czyli hybrydowy tryb gry, składający się z elementów PvP oraz PvE i łączący w sobie długoterminową strategię z chwilową taktyką. Mecze te, dzięki wprowadzeniu paru interesujących zmian, mają być wielkimi i dynamicznymi  bitwami:

  • Wskrzeszenia, dzięki którym gracze biorą udział w bitwach znacznie dłużej;
  • Główne cele, które zmieniają się w trakcie całej bitwy;
  • Cele poboczne zwane „dzikimi kartami”, które w fascynujący sposób zmieniają wygląd i kierunek bitwy.

Drużyny złożone z dowódców czołgów będą nie tylko walczyć przeciwko sobie, lecz mogą również zdobywać taktyczne bonusy, które dadzą ich drużynie przewagę strategiczną nad przeciwnikiem.

  • Zwiad: bezzałogowy statek powietrzny śledzący wroga;
  • Nalot: potężny nalot bombowców B2, który sieje spustoszenie w szeregach wroga;
  • Stanowiska umocnione: statyczna, kontrolowana przez AI wieżyczka, strzelająca w przeciwnika zdalnie sterowanymi pociskami przeciwczołgowymi.

 

Tryb Globalne Operacje rozgrywany będzie na największej mapie stworzona została w Armored Warfare – Przejście przez pustynię, zawierającej zmieniające rozgrywkę efekty pogodowe, takie jak np. burza piaskowa ograniczająca pole widzenia graczy.

 

Zapowiada się ciekawie, prawda?

Armored Warfare to darmowa wieloosobowa, militarna gra taktyczna, która wciąga gracza w świat nowoczesnej rzeczywistości wojennej. W produkcji tej gracze mają szansę przetestować najpotężniejszą, niszczycielską broń stworzoną przez człowieka – od współczesnych czołgów bitewnych po pojazdy zwiadowcze. Dzięki dostępności nowoczesnych systemów obrony, takich jak ochrona przeciwrakietowa i granaty dymne, oraz szerokiej gamy uzbrojenia i amunicji, gra momentalnie porywa graczy w wir szybkich bitew rozgrywanych w trybie PVP i różnorodnych misji PVE.

Armored Warfare można pobrać za darmo z oficjalnej strony gry.