Studio Snail Games z pewnością nie próżnuje, bo na ten rok zapowiedziało udostępnienie graczom 15 tytułów, wliczając w to ARK: Survival Evolved Online, opisywany przeze mnie Dark and Light, czy też Age of Wushu 2.

Okazuje się, że wśród tych gier znalazło się także miejsce dla kolejnego survivala z elementami sandboxowymi, który to ma zostać udostępniony graczom w drugiej połowie 2017 roku – Moonlights.

Prócz zaprezentowania kilku prac koncepcyjnych, nie ujawniono zbyt wiele informacji. Wiadomo jednak, że prawdopodobnie będzie to pierwszy survival, którego akcję osadzono w post-apokaliptycznych Chinach. Gracze będą mieli możliwość zobaczyć wiele rozpoznawalnych lokacji i punktów orientacyjnych, a jednym z nich będzie Shanghai Oriental Pearl Tower.

Moonlights-2

Podobnie jak i w innych grach tego typu, także i w Moonlights gracze będą mogli zbierać materiały, budować bazy i bronic ich przed atakami zombiaków oraz innych graczy.

Warto dodać, iż Snail Games ujawniło, że w grze tej nie będzie zombiaków w stylu H1Z1. Zamiast tego pojawiać się będą nocne zombie oraz mutanty, podobne do tych z filmu Jestem Legendą. Oznacza to, że za dnia trzeba będzie uważać jedynie na innych graczy i inne pojawiające się stworzenia.

Moonlights-1

Musze powiedzieć, że jestem zaintrygowana tą informacją – survival w Chinach z zombiakami, które pojawiają się tylko nocą, a za dnia chowają się przed słońcem? Prawie jak wampiry…

Zanim jednak będziemy mieć możliwość zagrania w Moonlights, to na Steam trafi inny survival tego studia – Dark and Light. Zobaczymy jak z nim poradzi sobie studio Snail Games.

Moonlights-poster

Poprzedni artykułPrzebudzenie Dark Knight i być może Black Desert zawita na konsole
Następny artykułZamknięte beta testy PlayerUnknown’s Battlegrounds ruszają już w lutym
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

„ARK: Survival Evolved Online”? Patrząc na stronę firmy Snail Games już sobie wyobraziłem jakieś chore MMORPG z małymi dziewuszkami o piersiach równie wielkich jak ich miecze, materiałach do zbierania farmionych przez boty i Item Shopie, który byłby jedynym źródłem jajek do wyklucia dinozaurów. Przejrzałem na szybko informacje i na szczęście nic takiego nie powstaje, to ma być po prostu chińska wersja F2P z jakimiś trzema rodzajami serwerów pod PvPvE oraz rozbudowanym Item Shopem.

Kinya Turbgroszka

Tak, zauważ Online w nazwie – ma byc podobno więcej jak 70 graczy na serwerze 🙂

JXRaiv

Właśnie przez to Online w nazwie myślałem, że chcą zrobić jakiegoś azjatyckiego MMORPGa w klimatach ARKa… Ponieważ: „Aion Online”, „Revelation Online” i tak dalej. 😀

Post Comment

Moonlights? Hmmm….oby nie było to coś w stylu p2w.