Kilkanaście dni temu zakończyły się kolejne Alpha testy Playerunknown’s Battlegrounds, strzelanki w stylu Battle Royale, która to tworzona jest przez Brendana Greena – twórcę trybu Battle Royale w Arma 3 oraz w H1Z1.

W raporcie podsumowującym te testy, studio Bluehole udzieliło sporo informacji dotyczących tego co działało, a co nie, ile osób wzięło udział, a nawet ile osób zarejestrowało sie na forum. Oprócz tego opublikowano krótki film z wybranymi momentami z tych trwających cztery tygodnie Alpha testów.

Kolejna runda testów zapowiedziana została na luty. Niestety na tą chwilę nie podano dokładniejszej daty, ale Bluhole ogłosiło iż studio chce ulepszyć rozgrywkę oraz rozpocząć balans gry. Dodatkowo w drugim tygodniu beta testów powrócą eksperymentalne walki DUO, w których gracze mogą się odradzać.

Musze powiedzieć, że Playerunknown’s Battlegrounds zapowiada się naprawdę interesująco. W czasie ostatniego streamu zaprezentowano wiele nowych miejsc, wliczając w to podtopione miasteczko, starodawne ruiny, czy też martwy las. W grze obecne będą także i piwnice, które być może nie za bardzo nadają się na tryb battle Royale, ale twórcy maja nadzieje, że moderzy będą mogli wykorzystać je w interesujący sposób.

Jeśli interesuje Was ten tytuł, to warto obejrzeć jak wyglądać będą lokacje w tej grze, dlatego też zamieszczam ostatni stream. Prezentacje lokacji zaczynają się w 15-tej i 35-tej minucie.

 

I kilka innych filmików, które mogą Was zainteresować.

 

 

 

Wygląda interesująco – prawda?

A co Wy o tym sądzicie? Chcielibyście wypróbować ten tytuł?

1 KOMENTARZ

  1. Ta gra już wygląda lepiej niż H1 będę kibicował mam nadzieję że będą serwery tylko fpp bo moim zdaniem tpp niszczy gry tego rodzaju

Comments are closed.