Europejska wersja Black Desert Online szykuje się na wprowadzenie w środę olbrzymiego rozszerzenia, a tymczasem twórcy gry – studio Pearl Abyss, podzielili się z fanami planami na przyszłość.

Black Desert Online jest niezmiernie popularną grą MMORPG, która przyciągnęła – zwłaszcza w Europie, zaskakująco dużą rzeszę fanów. Nie ma się więc co dziwić, że twórcy tej gry – studio Pearl Abyss, planują wprowadzić ją także na konsole. Niestety, prócz tej zdawkowej informacji, nie ujawniono kiedy miałoby to się stać i czy serwery będą wspólne dla konsol i wersji na PC.

Kilka słów o kolejnym rozszerzeniu – Morze Magoria

Jeśli chodzi o nowe mapy, to w przyszłości gracze Black Desert Online mogą zobaczyć więcej jaskiń czy też szczytów górskich, które będzie można zwiedzać. A aby ułatwić graczom przemieszczanie się po tym coraz większym świecie, w planach jest wprowadzenie transportu w postaci latających statków kursujących pomiędzy większymi miastami. Oprócz tego przygotować się należy na zmiany w niektórych umiejętnościach „życiowych”, a w szczególności w rybołówstwie.

Twórcy gry rozpoczęli także prace na kolejnymi przebudzeniami dla wszystkich klas i tym razem powrócić mają one do korzeni. Zgodnie ze słowami przedstawiciela Pearl Abyss bronie, nowe jakie otrzymały klasy po Przebudzeniu, są zbyt mocne w porównaniu do tych podstawowych i dlatego też to właśnie one zostaną wzmocnione w kolejnej rundzie.

A skoro przy Przebudzeniach jesteśmy, to zerknijmy na nowy zwiastun Dark Knight, która to otrzyma do walki magiczne sztylety.

 

Warto dodać także, że o ile Pearl Abyss ma już pomysły na kolejne gry, to studio to zakomunikowało, że zanim przystąpi do prac nad nimi, to wpierw ma w planach zoptymalizowanie Black Desert Online.

No i co o tym myślicie?

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.