Nadszedł długo oczekiwany dzień kiedy to do gry wprowadzonych zostanie kilka istotnych zmian, a dodatkowo region europejski doczeka się nowiutkich serwerów.

Serwery H1Z1: King of the Kill zostały wyłączone o godzinie 9:00 czasu polskiego i przerwa w dostępie do gry potrwa co najmniej 8 (osiem) godzin.

Piszę CO NAJMNIEJ,  a to dlatego, że w trakcie tego przestoju wymieniana jest infrastruktura serwerowa w Europie i już teraz DayBreak Games Company zapowiedziało, że czas niedostępności serwerów dla naszego regionu może zostać wydłużony.

PRE-SEZON 3

Pre-Sezon 3 rozpocznie się od razu po włączeniu serwerów. Ekipa gry zaktualizowała wartości punktowe za zabójstwa. Zajęte miejsce nadal się liczy, ale zabójstwa będą warte o wiele więcej.

Dodatkowo ulepszono interfejs gracza. Dodano między innymi licznik zabójstw oraz wartość punktową kolejnego zabójstwa. Dodatkowo na liście zabójstw, przy nazwie gracza, pojawią się ikony oznaczające zajmowany poziom w rankingu. W ten sposób wszyscy gracze będą wiedzieć, kiedy ktoś z poziomu brązowego zabija gracza z poziomu królewskiego.

Dodatkowo, będzie można kliknąć na nazwie gracza widocznego na tablicach wyników w grze i zobaczyć wyniki jego meczy z Top 10.

Wraz z końcem pre-sezonu 2 wszyscy gracze, którzy rozegrali 10 meczy solo i znalazły się one w Top 10, otrzymają nagrodę w postaci skórki na strzelbę.

h1z1-king-of-the-kill-sezony-babagra-pl

AIRDROP TICKET

Bilety te w końcu zostały wycofane z gry i w trakcie trwającej przerwy zamienione zostaną na skrawki. 1 bilet = 100 skrawków.

Dodatkowo zaktualizowano Scrapyard i wbrew wcześniejszym zapowiedziom, dodano do niego nie część, ale wszystkie przedmioty ze skrzynek Wastland, EZW, Predator oraz Ronin.

Konta Steam na których znajdują się Airdrop Ticket i które nie są skojarzone z kontem DayBreak Games Company, będą mieć te bilety usunięte. W późniejszym czasie otrzymają one inne przedmioty, które będzie można porwać na tą sama ilość skrawków.

 

POPRAWKI

 • Przeładowanie broni – zlokalizowano i usunięto przypadki, kiedy przeładowanie było przerywane, jednakże animacja wyglądała, jakby zakończyło się ono sukcesem.
 • Końcowy interfejs meczu – ulepszono ten ekran tak aby gracz widział przez kogo został zabity, ile punktów XP zarobił oraz ile punktów otrzymał. Dodatkow gracze nie powinni być wykopywani z gry kiedy przeglądają swój ekran końcowy.
 • Naprawiono błąd z wyrzucaniem postaci z pojazdów i ich utykaniem w jednym miejscu.
 • Blokowanie postaci podczas kucania w bliskiej odległości do obiektów – postacie powinny ponownie być w stanie wstać.
 • Turbo nie powinno się już zacinać, a dodatkowo pojazdy nie powinny automatycznie przyspieszać.
 • Usunięto zbyt dokładny stożek ognia (CoF) podczas skoku.
 • Naprawiono odrzut w AK-47.
 • Pro-koagulant nie będzie natychmiastowo aplikowany – po raz kolejny ma sekundowy czas użycia.
 • Przemieszczanie przedmiotów w ekwipunku stojąc obok torby z łupem, nie będzie już ich kasowało.
 • Wasteland Skull Helmet i Mask of the Zombie – nie można już nałożyć jedno na drugie.
 • Naprawiono kilka problemów ze starszymi elementami ubioru.

EXPLOITY

Ekipa H1Z1: King of the Kill naprawiła kilka exploitów, w tym:

 • błąd pozwalający graczom na posiadanie nieskończenie dużo miejsca w ekwipunku;
 • emotki są ponownie dostępne, ale od teraz będą one przerywane jeśli gracz wykonuje inną czynność;
 • niektóre półki, które chroniły przed otrzymywaniem obrażeń, ale można było przez nie strzelać do przeciwników, będą teraz przepuszczać pociski w obie strony;
 • liderzy grup nie mogą już kolejkować swoich grup do meczy Solo, po to aby członkowie tej drużyny znaleźli się w jednym meczu;
 • naprawiono spamowanie kucania, którego nie będzie można już używać po to, aby uczynić postać trudniejszą do trafienia. Do animacji dodano opóźnienie związane z tym jak szybko postać powraca do pozycji stojącej, a celownik, kamera i animacja są z tym zsynchronizowane.

DAYBREAK CASH

Dzisiaj upłynął termin, do kiedy można było wymienić DayBreak Cash na Crowns (Korony). Funkcja konwersji DBC na Korony została wyłączona. Korony można zakupić bezpośrednio w grze.

I co myślicie o tej aktualizacji, a przede wszystkim to ucieszyła Was informacja o wymianie serwerów na nowe w Europie?

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?