Fanów Revelation Online z pewnością zainteresuje najnowszy zwiastun tej gry przedstawiający wierzchowce oraz skrzydła, które umożliwiają przemieszczanie się po świecie Nuanor.

Niedługo po rozpoczęciu swojej przygody w grze gracze mogą wybrać jednego z dostępnego w trzech kolorach koni. Od 29 poziomu otrzymają oni dostęp do skrzydeł, które pozwalają na podróżowanie po niczym nieograniczonym niebie w Revelation Online, a na poziomie 49 będzie można zacząć je ulepszać. Jest wiele skrzydeł do zdobycia w tej grze i to zarówno tworzące je samemu, jaki i z instancji, kupując od NPC, za ukończone misje czy też z CashShop.

Promocja przy zakupie waluty premium

Oprócz tego gracze będą mogli zdobyć całą gamę naziemnych oraz powietrznych wierzchowców, z których część może przetransportować dodatkowego gracza lub nawet ich całą grupę. Wraz z postępem gracze mogą także zdobyć ekskluzywne wierzchowce unikalne dla każdej z klas (na 69 poziomie), a nawet uzyskać dostęp do umiejętności pozwalających na podniebne bitwy oraz ataki z powietrza.

Revelation Online już w tej chwili oferuje tyle wierzchowców, że wydawca tej gry firma My.com, opublikowała zwiastun ukazujący większość z nich.

 

Wyglądają całkiem fajnie, ale chyba nie pobiją wierzchowca asasyna – prawda?

Asasyn – nowa klasa w Revelation Online

III faza zamkniętych beta testów potrwa do 2 lutego, więc jeśli chcielibyście wypróbować ten tytuł, to oczywiście możecie zakupić jeden z Pakietów Fundatora lub też otrzymać ode mnie kod, który pozwoli Wam zalogować się do tej gry juz teraz.

Jak go zdobyć? Bardzo prosto ? Wystarczy, że poniżej napiszecie komentarz związany z Revelation Online.

Kody rozdaję na zasadzie „kto pierwszy – ten lepszy„.

Ostateczna decyzja, kto otrzyma kod dostępu do III fazy beta testów Revelation Online, należy do mnie. Liczba kodów jest limitowana.

Kody wysłane są przeze mnie mailem na adres e-mail podany przy rejestracji w Disqus.

1 KOMENTARZ

  1. Hey:) Bardzo proszę o kod. Strasznie podoba mi się ta gra i nie mogę się doczekać aż zacznę w nią ciupać:D

Comments are closed.