Dzisiejsza aktualizacja Black Desert Online może nie była zbyt duża, ale i tak gracze musieli ściągnąć ponad 2.5 GB danych. Dlaczego? Bo Kakao Games EU już teraz zaczyna wprowadzać pliki związane z Morzem Magoria.

Na tą chwilę nadal nie wiadomo, kiedy świat Black Desert Online powiększony zostanie o olbrzymie i niebezpieczne Morze Magoria, ale wiadomo, że w czasie kolejnych kilku aktualizacji gry, gracze będą już pobierać pliki związane z tą zawartością. Warto się więc na to przygotować.

Morze Magoria

A wracając do dzisiejszej aktualizacji, to do gry powrócił Leventia Event (potrwa do 25 stycznia) oraz rozpoczął się Loyal Adventurers Event, który potrwa do 15 lutego.

Ale to co z pewnością jest najważniejsze w dzisiejszej aktualizacji, to Przebudzenie co niektórych Bossów w Black Desert Online: Red Nose, Giath, Dastard Bheg, Dim Tree Spirit, Hexe Marie oraz Muskan. Od dzisiaj gracze mogą wybrać, czy chcą walczyć z wersją łatwiejszą, czy też trudniejszą tychże Bossów.

Pełne notki związane z dzisiejsza aktualizacją znajdziecie na forum.

 

Przebudzenie Bossów przebudzeniem, a ja się zastanawiam, kiedy Kakao Games EU zdecyduje się dodać do Black Desert Online Morze Magoria – czyżby już w lutym gracze mogli popłynąć na kolejny kontynent?