Już jutro na koreańskie serwery BLESS Online, trafi druga część aktualizacji Blazing FireTomb of the Warrior King, która doda do gry kilka nowości.

Oto co dodała aktualizacja Blazing Fire

Zacznijmy od tego, że już od jutra gracze uzyskają dostęp do kolejnych etapów walk z Bossami w instancji Tomb of the Warrior King. Etap IV to walka Wywerną, V to walka z przeklętym synem wojownika, podczas gdy ostatni etap to walka z samym Królem Wojowników.

Oprócz tego aktualizacja ta wprowadzi do gry system Wojen Gildiowych, który to umożliwi wypowiadanie 24-godzinnych wojen wrogim gildiom. Aby wygrać wojnę trzeba osiągnąć „pewna liczbę zabitych”, ale można będzie też się i poddać. Gildie, które wygrają wojnę uzyskają specjalne oznaczenie w postaci ramki wokół nazwy gildii.

Niestety nadal nic nie wiadomo na temat europejskiej wersji BLESS, ale można wziąć udział w rosyjskiej otwartej becie tej gry.

Zdjęcia użytkowników, jakie znaleźć można w mediach społecznościowych, tylko upewniają mnie w przekonaniu, że gra ta wygląda naprawdę ślicznie.

 

3 KOMENTARZE

  1. Zapraszam wszystkich Polaków zainteresowanych grą Bless Online do wspólnej integracji w gildii IX Kohorta. Obecnie testujemy grę na serwerach rosyjskich, natomiast docelowo czekamy na oficjalną premierę gry w Europie. Na naszym forum można znaleźć wiele ciekawych informacji, między innymi rozbudowane poradniki do gry w języku polskim oraz same informacje jak zagrać na serwerach rosyjskich.

Comments are closed.