Nie rozumiem tego całego e-sportu i fascynacji tą dziwną dyscypliną prawie-sportową, ale zdaję sobie sprawę, że jest to coraz bardziej dochodowa branża.

Nie ma się więc co dziwić, że także i DayBreak Games Company stara się wkroczyć na tą arenę. Przyzwyczailiśmy się już do turniejów Invitational organizowanych we współpracy z Twitch.tv, ale wygląda na to, że to był tylko początek. A gra nadal jest we Wczesnym Dostępie, więc strach się bać co będzie później…

DayBreak Games Company we współpracy z organizacją Twin Galaxies zajmującą się promocją e-sportu, organizują turniej drużynowy w H1Z1: King of the Kill – Fight for the Crown.

Turniej ten transmitowany będzie 20 kwietnia w telewizji CW Network. Ale to nie koniec, bo przed ostateczną rozgrywką, telewizja ta zamieści także pięcioodcinkowy film dokumentalny o przygotowaniach amerykańskiej drużyny EchoFox do tego turnieju.

A stawka jest wysoka, bo łączna pula nagród wynosi 300.000$, z czego zwycięzca otrzyma 180.000$.

W turnieju weźmie udział 15 drużyn składających się z 5 osób. 14 ekip zostało już zaproszonych przez DayBreak Games Company, a o ostatnie miejsce w tym turnieju drużynowym mają szansę powalczyć pozostali gracze H1Z1: King of the Kill.

Aby mieć szansę na wzięcie udziału w tym turnieju, wystarczy zagwarantować sobie miejsce wygrywając konkurs. Oto co należy zrobić:

Niestety, wygląda na to, że po raz kolejny pominięto graczy z Europy…

No i co o tym myślicie Panie i Panowie? Czy to dobry pomysł, aby gra we Wczesnym Dostępie organizowała takie turnieje?

4 KOMENTARZE

  1. „Nie rozumiem tego całego e-sportu” – a ja jak wchodzę do Rossmana to nie rozumiem tego co widzę 🙂

Comments are closed.