Od czasu do czasu lubię zamieścić informację o jakiejś dziwnej ciekawej produkcji, a że dzisiaj Walentynki, czyli święto miłości, to jestem przekonana, że spodoba się Wam symulator randkowania… lodówki.

Cold Hearts to gra współtworzona przez dwuosobowy zespół złożony z Martyny „Outstar” Zych, która pracowała między innymi przy produkcji Wiedźmina 3, oraz Christiana Beckhäuser.

Mimo, iż wydawać by się mogło, że gra ta jest niczym więcej jak żartem, to zgodnie ze słowami Martyny jest to…:

…symulator randkowania lodówek zrobiony zupełnie na serio, z miesiącami poświęconymi na rysowanie, komponowanie muzyki i wymyślanie historii. Jest poważniej, niż myślicie. Jest głębiej niż Rów Mariański.

W informacji zamieszczonej na stronie gry możemy przeczytać, iż gra ta będzie opowieścią o samotności i sensie życia, a wszystko to w pięknej oprawie graficznej.

Cold Hearts próbuje zdobyć obecnie głosy na Steam Greenlight, więc z racji tego iż jest to bardzo oryginalna i do tego (w połowie) polska produkcja, to zachęcam Was do zagłosowania.

 

 

3 KOMENTARZE

  1. A myślałem, że na nic bardziej bzdurnego od symulatora randkowania z gołębiami (Hatoful Boyfriend) nie można wpaść. Oh jak ja się myliłem…

Comments are closed.