Możemy narzekać na gry we Wczesnym Dostępie oraz na problemy jakich doświadczają gracze w Conan Exiles, ale jedno muszę powiedzieć – ekipa studia Funcom z pewnością słucha opinii swoich graczy.

Dzisiaj do gry trafiło mnóstwo poprawek oraz zmian, które mają ulepszyć rozgrywkę. Wśród wielu zmian są te związane z poprawą wydajności serwerów, ulepszeniem ruchu NPC, szybszym renderowaniem budynków oraz zachowaniem skał podczas wydobywania surowców. Oprócz tego, studio Funcom zdecydowało się uruchomić także serwer testowy – Testlive, na którym to gracze będą mogli wypróbować wszelkie zmiany, zanim docelowo trafią oni na serwery Live.

Z innych ważnych zmian to maty do spania i inne małe obiekty w końcu nie będą zajmować cennej ziemi, a do tego gracze nie będą mogli budować baz w okolicy obozów NPC. Lista błędów do naprawienia jest naprawdę długa i znajdują się na niej takie perełki jak poprawki strzał, które do tej pory latały tam gdzie chciały, ulepszenie dźwięków gongu i rogu, czy nawet niemożność zniszczenia skał pięściami.

Jeśli chodzi o zmiany w rozgrywce, to gracze będą mogli nauczyć się nowych emotek od przyjaznych NPC, zwiększona zostanie ilość punktów doświadczenia z rzemiosła, poprawiono zasięgi łuków, a do tego zakończy się rzeź emu, za których zabicie otrzyma się o wiele mniej punktów doświadczenia.

Fanów różnorodności w ubiorach z pewnością zaciekawi informacja, że aktualizacja ta doda do gry także i nowe stroje dla plemienia Psów Pustyni. Plemię to potrafi oswoić i wykorzystać do walki bezwzględne hieny, a do tego używają ich skóry oraz kości do wyrabiania ubioru. Co ciekawe, ubiór ten w przyszłości będzie mógł zostać stworzony także przez graczy.

Jeśli chcecie wiedzieć nieco więcej o dzisiejszej aktualizacji dla Conan Exiles, to listę wszystkich zmian znajdziecie tutaj.

2 KOMENTARZE

Comments are closed.