… a to oznacza, że bramy do świata Nuanor zostały otwarte dla wszystkich właścicieli Pakietów Założycielskich.

W oczekiwaniu na start otwartych beta testów Revelation Online, które to ruszą 6 marca, już dziś właściciele Pakietów Założycielskich mogą tworzyć postacie bez obawy o ich utratę. Gracze mogą również zebrać specjalne stroje, ekskluzywne skrzydła, a nawet latającego kota, który może pomieścić do pięciu postaci.

Revelation Online umożliwi graczom przeżywanie fabularnych przygód PvE, aż do poziomu 69. To tutaj skrzydlaci podróżnicy będą mogli dotrzeć do baśniowych miejsc, w których poznają nowych sprzymierzeńców oraz przeciwników. W grze można samodzielnie lub w grupie maksymalnie do 10 graczy podbijać lochy, pokonywać liczne przeszkody i zabijać chroniących tych miejsc bossów.

Na wyższych poziomach, grupy maksymalnie 20 sprzymierzeńców, mogą doskonalić umiejętności taktyczne i przeprowadzając ataki zdobyć imponujący ekwipunek. Gildie mogą również wspólnie brać udział w walce z bossami przemierzającymi otwarty świat Nuanor lub rozpocząć rywalizacje ze sobą i wzajemnie przystąpić do oblężenia fortecy należącej do wrogiej gildii.

Revelation Online możecie pobrać z tego miejsca, a jeśli chcielibyście zagrać wcześniej od innych graczy, to kupcie jeden z Pakietów Założycielskich.

No to powiedzcie mi kto z Was ma zamiar zagrać w Revelation Online, na jakim serwerze i dlaczego nie będzie to Moonsea?