Panie i Panowie – może i świat Nuanor nie jest jeszcze dostępny, ale już teraz Wasza postać w Revelation Online, została zaproszona do odwiedzenia ekskluzywnego Spa, w którym to z pewnością znajdzie ona ukojenie po dniu męczącego mordobicia, relaksując się słynnych Gorących Źródłach.

Jeśli nie lubicie „nic nie robienia” i uważacie, że niczemu ono nie służy – to musicie przemyśleć swoje podejście. Otóż podczas gdy Wy zajmować się będziecie przyziemnymi sprawami, Wasza postać może relaksować się w Gorących Źródłach i jednocześnie zdobywać punkty XP potrzebne do levelowanie postaci. Zważywszy na to, że miejsce ma to aż tak zbawienny wpływ na Waszą postać, to możecie sobie wyobrazić jak wiele innych osób tutaj spotkacie…

20160913_revelation-hot-springs-2

Hot Springs Inn zbudowany zostało jako miejsce wypoczynku przez Civety (wiwera). Rasa ta czerpie gorącą wodę z królestwa duchów, aby zapewnić sobie miejsce relaksu. Dla Civet nie ma nic piękniejszego niż lampka wina podczas moczenia się w gorących źródłach. Czasami nawet zapraszają Ludzi aby cieszyli się winem i serem. Raz nawet pewien gość wpadł w ekstazę i został kaznodzieją.

Po tym jak informacja o miejscu tym przedostała się na zewnątrz, ludzie z różnych zakątków świata zaczęli odwiedzać to Spa. Przytłoczone Civety próbowały zatrzymać napływ turystów wprowadzając opłaty, ale na próżno. W końcu, jedyne co mogły zrobić, to zaakceptować gorzka rzeczywistość i podzielić się tym miejscem z ludźmi. Jednak Civety znalazły nową zabawę – zaczęły przekształcać się w inne formy i płatać figle na turystach. Niektóre z nich posuwają się nawet do tego, że kradną odzież nieświadomych gości…

Tak – wizyta w tym jedynym w swoim rodzaju miejscu, pozwoli Wam nie tylko bezczynnie i leniwie levelować Waszą postać, ale także być może poznacie tutaj kogoś nowego i interesującego, kto wspólnie z Wami będzie zwiedzał świat Nuanor. Niestety, na tą chwilę nie wiadomo dokładnie ile punktów XP będzie można zdobyć każdego dnia lenistwa w tych źródłach.

20160913_revelation-hot-springs-1

To co, stroje kąpielowe przyszykowane?

4 KOMENTARZE

Comments are closed.