Wraz z wprowadzeniem na serwery The Elder Scrolls Online ostatniej aktualizacji – Homestead, oraz ogłoszeniem dodatku Morrowind, tytuł ten przyciągnął sporą ilość graczy.

Na specjalnej konferencji dla przedstawicieli prasy, producent The Elder Scrolls Online – Matt Firor, obwieścił światu, że produkcja ta przyciągnęła ponad 8,5 miliona graczy. Liczba ta przedstawia faktyczną ilość sprzedanych egzemplarzy gry, a nie zarejestrowanych użytkowników, którzy uczestniczyli na przykład w darmowych weekendach. Według danych, ilość sprzedanych egzemplarzy jest równomiernie rozłożony pomiędzy wersją na PC oraz tymi na konsole.

W trakcie E3 2016 Zenimax podał liczbę graczy na poziomie 7 milionów, co oznacza, że tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy The Elder Scrolls Online zakupiło ponad 1,5 miliona graczy!!!

Niezły wynik trzeba powiedzieć.

Oto jakie zmiany czekają na graczy TESO w 2017 roku

A tymczasem twórcy gry co chwilę dodają do Crown Shop coraz to nowe przedmioty. Nie wspominam tu już o fryzurach, czy różnego rodzaju dodatkach, ale z pewnością warto spojrzeć na Czarnego Kota, który ponoć ma przynieść szczęście i zakupić będzie go można jedynie do poniedziałku. No cóż, gdzieś trzeba wydać te 1500 tysiąca koron, jakie otrzymuje się opłacając subskrypcję.

A Wy na co wydajecie korony w Crown Shop?

 

3 KOMENTARZE

  1. Ja mam aż 500… Jawne szaleństwo. Dziś zacząłem grać zobaczymy na ile mnie przyciągnie TESO.

  2. „Morrowind” niby takie sobie słowo, a uderza gracza w jego podświadomość…U wielu graczy jest ono zawarte głęboko w samym „DNA gracza”.

  3. Ostatnio kupiłam płonące drewno do kominka, który sama zbudowałam bo w moim domu nie było 🙂

Comments are closed.