Jeśli jednym z celów grania w MMORPG jest dla Was uczestnictwo w walkach PvP o terytoria, to Revelation Online jest z pewnością grą dla Was.

W jednym z ostatnich dzienników developerskich, ekipa My.Com, wyjaśniła zawiłości związane z walkami o terytoria i regiony w tej grze. Po pierwsze, to musicie wiedzieć, że obecny świat Nuanor podzielony została na 3 regiony: Eastbreden, Midbreden oraz Westland, a każdy z nich na trzy terytoria. Dołączyć do tych walk można bezpośrednio z mapy.

Wiedza na temat terenu, jaki znajduje się na danym terytorium, jest z pewnością kluczowym elementem – pozwala ona w odpowiedni sposób zorganizować atak lub obronę. Niektóre z miejsc są doskonałe na atak frontalny, podczas gdy inne wymagają bardziej subtelnego podejścia.

Co ciekawe, to małe rodzinne gildie nie zostały wyłączone z walk o terytoria. Wręcz przeciwnie, bo Revelation Online pozwala im na stworzenie aliansów, które z powodzeniem będą mogły walczyć przeciwko tym największym gildiom.

Do dyspozycji walczących oddano różnego rodzaju przedmioty dające bonusy do atrybutów, wieżyczki, wozy bojowe, portale odradzania i wiele innych rzeczy, które mogą być użyteczne w tych walkach. Kluczowym elementem walk jest z pewnością Valor Mark, który by gildia mogła zostać zwycięzcą, musi być chroniony do końca walk.

Brzmi ciekawie – prawda? Jeśli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej na temat walk o terytoria, to zajrzyjcie na stronę główną Revelation Online.

Oprócz tego, My.com poinformował o przedłużeniu III fazy beta testów do 9 lutego, dzięki czemu większa liczba graczy będzie mogła zdobyć maksymalny 69 poziom postaci. Jeśli nadal jakimś cudem nie macie kodu dostępu do beta testów tej gry, to dajcie znać w komentarzu poniżej.

6 KOMENTARZE

  1. Witam.Bardzo chcialem otrzymac klucz do cbt niestetety nie dane mi to bylo .Jezeli jeszcze jest mozliwosc otrzymania klucza to bardzo bym prosil o ten prezent pozdrawiam .

Comments are closed.