Jeśli lubicie strzelanki, których akcja dzieje się w otwartym świecie, to powinniście zwrócić uwagę na kolejna produkcję Ubisoft – Ghost Recon Wildlands, którą to będziecie mogli wypróbować za darmo już w przyszły weekend.

Otwarte beta testy tej kooperacyjnej strzelanki rozpoczną się już w najbliższy czwartek 23 lutego i potrwają do 27 lutego.

 

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to strzelanka rozgrywająca się w olbrzymim i żywym otwartym świecie, którą można przejść solo lub w trybie współpracy dla czterech graczy. Na pierwszy rzut oka więc, gra ta wydaje się być połączeniem The Division oraz GTA…

Zadaniem graczy będzie walka z niebezpiecznym kartelem narkotykowym Santa Blanca, który to sieje postrach na terenie Boliwii. Co ciekawe, gracze będą mieć pełną swobodę wyboru, począwszy od wyboru misji oraz środków potrzebnych do jej wykonania. Otwarty świat, po którym poruszać się będą gracze w Ghost Recon Wildlands jest na tyle duży, że do ich dyspozycji oddane zostaną także różnego rodzaju pojazdy wliczając w to helikoptery oraz motocykle.

W trakcie otwartych beta testów gracze będą mieć dostęp do dwóch prowincji: Itacua oraz Montuyoc. Itacua opisana została jako lokacja początkowa, oferująca graczom punkt wyjścia w walce z kartelem, podczas gdy Montuyoc to obszar, na którym szkolone są jednostki paramilitarne tej przestępczej grupy.

Co ciekawe, to wszystkie osoby, które wezmą udział w otwartych beta testach tej gry, otrzymają dostęp do trzech specjalnych misji – jedynym warunkiem jest zakupienie gry do 31 marca. Premiera Ghost Recon Wildlands zapowiedziana została na 7 marca.

To co – będziecie próbować tą grę, czy też już podjęliście decyzję o jej zakupie?

Poprzedni artykułWarden będzie bardzo wszechstronną klasą
Następny artykułTrzy mordercze bohaterki Paragon i plany twórców na 2017
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Dieselowski

Grałem w closed bete, pierwsze wrażenie lepsze niż w the division, przypominają mi się czasy dobrego „future soldier” które dobrze wspominam.
Nie mniej jednak gra miała problemy z optymalizacją, więc zobaczymy jak to będzie teraz, jeżeli mnie nie zawiedzie, to kiedyś tam pewnie kupię 😛