W tym roku przypada 20 rocznica serii Ghost Recon i kilka dni temu Ubisoft ogłosił, jakie nowości zawitają jeszcze w tym roku do najnowszej odsłony tej serii: Ghost Recon Breakpoint.

Niestety nie będzie tego zbyt wiele. Prócz licznych wydarzeń społecznościowych obejmujących konkursy, rozdawnictwa, fani Ghost Recon Breakpoint otrzymają dostęp do nowej Operacji: Motherland, w której powróci Karen Bowman z Wildlands, a także crossoveru z Tomb Raider.

I o ile nie znamy daty premiery Operacji: Motherland, to crossover z Tomb Raider – Relikwie Starożytnych – jest już dostępny i mam wrażenie, że sporo osób mogło to przegapić…

Jeśli spodziewaliście się walki z Trójcą, czy też przemierzania zakątków Aurory z Larą Croft, to muszę Was rozczarować. Przemierzać Aurorę będziecie samotnie, a za ukończenie szybkiej misji otrzymacie w nagrodę: pistolet, koszulkę na ramiączkach oraz okulary przeciwsłoneczne.

Po zalogowaniu się do Ghost Recon Breakpoint otrzymacie dostęp do nowych informacji wywiadowczych od Lary Croft, która to poda Wam namiary na tajemniczą jaskinię, którą znajdziecie niedaleko Góry Kapitana Cooka.

W jaskini znajdziecie skrzynię ze skarbami, którą otworzyć możecie dopiero po zlokalizowaniu i umieszczeniu w niej trzech klejnotów, a także mapę ze wskazówką prowadzącą do pierwszego klejnotu. Do odwiedzenia będą trzy lokacje, a w pierwszych dwóch znajdziecie mapę ze wskazówką do kolejnego miejsca, gdzie ukryto klejnoty. Po zebraniu klejnotów należy wrócić do jaskini i otworzyć skrzynię ze skarbami.

Gdzie znaleźć relikwie starożytnych w Ghost Recon Breakpoint?

  • Zatoka Przemytników – na klifie nieopodal zatopionego statku;
  • Dzikie Wybrzeże – na małej wysepce znajdującej się niedaleko zachodniego brzegu Aurory;
  • Wyspa Golem – wysepka znajdująca się nieopodal wielkiego czerwonego drzewa na zachodnim brzegu mapy.

I co sądzicie o tym crossoverze? Podobał Wam się, czy też spodziewaliście się czegoś więcej?

Poprzedni artykułDarmowe Bless Unleashed z sierpniową datą premiery na Steam
Następny artykułSubsistence dodaje wulkaniczne jaskinie, wspinaczkę oraz dżemy
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Piotr

Gdzie na górze jest ta jaskinia mam już 3 diamenty.

Piotr Piotr

Dziękuję Kinya 🍻