Po nieco długim milczeniu, ekipa Ghost Recon Breakpoint podzieliła się w końcu z fanami szczegółami aktualizacji TU1.1,a także planami na początek 2020 roku.

Opublikowany Roadmap daje graczom jasny wgląd w to, czego mogą się spodziewać jeśli chodzi o dodawanie nowych treści. Oczywiście, podane terminy należy traktować z przymrużeniem oka, tym bardziej, że aktualizacja TU1.1 oraz wydarzenie z Terminatorem, pierwotnie miały zostać udostępnione pod koniec zeszłego roku.

Pod koniec stycznia w końcu udostępniona zostanie aktualizacja TU1.1, która ma wprowadzić wiele tajemniczych zmian oraz naprawić część błędów. Wśród wymienianych poprawek znaleźć możemy między innymi te związane z expolitem karabinów snajperskich, ulepszeniem noktowizorów oraz zachowaniem przeciwników SI, a także balansem wytrzymałości na PvP.

W tym samym czasie do gry zawitać ma wydarzenie związane z Terminatorem.

Miesiąc luty przyniesie „nową wciągającą zawartość”, klasę Inżyniera oraz kolejne zmiany, które maja ulepszyć rozgrywkę. W marcu do Ghost Recon Breakpoint zawita oczekiwany od dawna Epizod 2.

Jak widać zaprezentowane przez Ubisoft plany obejmują jedynie pierwsze trzy miesiące, ale po spektakularnej klapie finansowej jaką odniósł Ghost Recon Breakpoint, nie ma co spodziewać się natychmiastowej poprawy.

I o ile komunikacja ekipy Ghost Recon Breakpoint ( a raczej jej brak) z niewielką, ale wierną rzeszą fanów tego tytułu, pozostawia wiele do życzenia, to zapowiedziana wielka restrukturyzacja Ubisoft związana z zespołami odpowiedzialnymi za kierunki artystyczne w tworzonych przez nie produkcjach, tchnie optymizmem. Docelowo ma być lepiej, a każdy tytuł ma się wyróżniać. Oczywiście zmiany te odczujemy dopiero za jakiś czas, ale trzymam kciuki.

Może nawet za jakiś czas dam kolejną szansę Ghost Recon Breakpoint.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV rusza z eventem Treasure Trove
Następny artykułTencent planuje zakupić 100% udziałów w studiu Funcom