Fani Revelation Online, którzy po zakończeniu III fazy zamkniętych betów tej gry, z niecierpliwością oczekują na informację o tym, kiedy ruszają otwarte beta testy, mogą już rozpocząć planowanie.

Z przyjemnością informuję, że otwarte beta testy tego darmowego chińskiego MMORPG, które to wydawane jest w naszym rejonie przez rosyjską firmę My.com, rozpoczną się w poniedziałek, 6 marca. Oznacza to, że już tego dnia, wszyscy chętni będą mogli zalogować się do Revelation Online, a do tego progres Waszych postaci zostanie już utrzymany.

Posiadaczy pakietów założyciela ucieszy z pewnością informacja, że do gry będą mogli zalogować się już… 27 lutego!!!

Bój o zamki i terytoria czas rozpocząć 😀

To jakie macie plany względem tej gry – wbić jak najszybciej maksymalny poziom, czy też powolutku odkrywać ten podobno olbrzymi i przepiękny świat?

P.S. Pamiętajcie, że dzisiaj od 14:00, ma być dostępna funkcja (o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem) rezerwacji nazw postaci 😀

10 KOMENTARZE

  1. 27 luty jedynie dla pakietòw deluxe? Z tego co wiem kazdy pakiet posiadal opcję wczsniejszego dolaczenia do open bety.

  2. @disqus_mGt87np8UF:disqus mi się zdaje, że chodzi ogólnie o founder packi, bez rozróżnienia na rodzaj, bo każdy gwarantował headstart.

      • Niby tak, ale też nie mogę znaleść info, że headstart będzie różny dla różnych FP… ale ponoć rezerwacja nicków dziś i jutro jest dla deluxa a dla średniej paczki później… więc różnie może być

        • Ponoć headstarty beda takie: explorer pack 5 marca, founder pack 2 marca, a wlasnie delux 27 luty

Comments are closed.