Już od momentu zakończenia I fazy zamkniętych beta testów Revelation Online, fani tej produkcji z niecierpliwością wyczekują na dzień, kiedy po raz kolejny będą mogli zalogować się do tej gry. I w końcu wiemy, kiedy to nastąpi…

Wydawca gry – firma My.com, ogłosił przed chwilą, iż druga faza testów tego MMORPG odbędzie się w terminie od 20 grudnia do 3 stycznia. I to co najważniejsze – wszyscy gracze, posiadający klucz do pierwszych beta testów, będą mogli wziąć udział również w tym nadchodzącym teście!

Gracze będą mogli ponownie spotkać się z przyjaciółmi w świecie Nuanor, a dostępna linia fabularna pozwala na zdobycie 49 poziomu i wzięcie udziału w takich, niezwiązanych ze zdobywaniem doświadczenia, aktywnościach jak rzemieślnictwo, odkrywanie lochów i PvP. Gracze mogą kontynuować grę wcześniej stworzonymi postaciami lub rozpocząć swoją przygodę, wybierając jedną z dostępnych klas, na przykład Spiritshapera.

W ramach uczczenia nadchodzących beta testów udostępniony został nowy zwiastun, ukazujący rozgrywkę główną klasą leczącą w Revelation Online.

No to kto z Was weźmie udział w II beta testach Revelation Online?

5 KOMENTARZE

  1. Oczywiście ze wszystkich spekulacji wybrali najgorszy możliwy scenariusz. Oni chyba naprawde nie lubia europejczyków 😀

Comments are closed.