Funcom ujawnił plany związane z rozwojem Conan Exiles i dobra wiadomość jest taka, że studio to ma w planach zainwestować kolejne kilka milionów dolarów w ten tytuł.

Conan Exiles wystartował na Steam Early Access 31 stycznia i już w ciągu pierwszych 60 minut sprzedaży, zarobił milion dolarów, podczas gdy całkowite koszty produkcji tej gry zwróciły się w przeciągu tygodnia. Nie ma więc co się dziwić, że studio Funcom poważnie podchodzi do tematu przyszłości tej gry i zgodnie ze słowami dyrektora kreatywnego, chcą oni aby po roku bycia we Wczesnym Dostępie, gracze wskazywali właśnie ich tytuł, jako ten który wykorzystał ten program w prawidłowy sposób.

W trakcie licznych prezentacji dla prasy, jakie miały miejsce podczas GDC, ujawniono, że studio Funcom pracuje obecnie nad machinami oblężniczymi, wielkim eventem PvE, wierzchowcami, systemem farbowania ciuchów oraz zarządzania niewolnicami, a także nad wprowadzeniem nowych umiejętności związanych z czarodziejstwem i nekromancją. W przyszłości do gry dodane zostaną także urządzenie obronne, chroniące fort przed avatarami bogów – jest tylko jedno ale, trzeba będzie podjąć decyzję, przed którym konkretnie avatarem ma ono chronić. Oprócz tego trwają prace nad podziemnymi instancjami, zagadkami do rozwiązania oraz nowymi mapami, z czego jedna z nich obejmować będzie zielone wyżyny i ośnieżone góry.

Aby gracze nie poczuli się gorzej, studio Funcom postanowiło nagrać i zaprezentować jedną z takich prezentacji. Obejrzyjcie, bo warto.

Studio Funcom podało także przybliżone daty premiery Conan Exiles na poszczególnych platformach. Na Xbox One w Game Preview gra ta będzie dostępna już od III kwartału 2017 roku. Oficjalna premiera tej gry na PC, Playstation 4 oraz Xbox One zapowiedziana została na I kwartał 2018 roku.

Niestety, gracze Xbox One otrzymają lekko zmienioną wersję Conan Exiles. Okazuje się, że ekipa Funcom otrzymała oficjalną informację, że penisy nie będą mile widziane na tej platformie i  muszą zniknąć. Niestety, na tą chwilę nie wiadomo, co stanie się z żeńskimi cyckami…

No cóż, zobaczymy czy gracze na PlayStation 4 będą mogli się cieszyć wolnością nudystów…

2 KOMENTARZE

  1. Mordować, zniewalać, strzelać zgniłymi trupami, można ale pomajtać penisem to już nie 🙂

Comments are closed.