Nadciąga! Nie wiemy jeszcze co konkretnie, ani kiedy, ale wiemy, że nadciąga. Rozpoczęło się odliczanie i na dniach odkryjemy tajemnicę największej aktualizacji w dziejach Conan Exiles.

Od zeszłego roku wiemy, że developerzy pracują nad czymś wielkim i wszystkie wskazówki wskazują na to, iż w końcu doczekamy się obiecywanej jeszcze przed premierą magii. A raczej nekromancji. Pewną wskazówką mogło być zeszłoroczne grudniowe wydarzenie Puste Groby, kiedy to Ziemie Wygnańców i Wyspa Siptaha zalane zostały hordami nieumarłych.

Czteroletnia rocznica premiery Conan Exiles, którą to obchodziliśmy w zeszłym miesiącu, stała się kolejną szansą na tajemniczą zapowiedź.

Owszem, nie usłyszeliśmy, ani nie zobaczyliśmy zbyt wiele, ale wierni fani wypatrzyli w przerwanym przekazie tajemniczy symbol.

Znaki te z pewnością przypominają acherońskie. Podobne można znaleźć na Wyspie Siptaha, a to oznacza, że pochodzą z czasów po upadku wielkiego imperium, którego to pozostałości widzimy na Ziemiach Wygnańców.

I od kilku dni, znak ten – powoli wypełniający się krwią – pojawia się na kanałach społecznościowych Conan Exiles. Ostatni jest już w większości wypełniony krwią, a to oznacza, że dzielą nas dni od odkrycia, co nowego na nas czeka w niedalekiej przyszłości tego wspaniałego survivala.

Mam nadzieję, że będzie to powiększona mapa Ziem Wygnańców oraz wielkie podziemnie jaskinie wypełnione potworami i ukrytymi skarbami. Czy chciałabym by devsi dodali magię? Nie jestem przekonana, czy to dobry pomysł. No chyba, że wymyślili sposób, by nie była ona zbyt silna w stosunku do innych metod walk w tej grze.

A co Wy chcielibyście zobaczyć w Conan Exiles?

Poprzedni artykułAreny i postępy PvP w New World, więcej surowców i innych ulepszeń dla rzemieślników
Następny artykułElder Scrolls Online wyjaśnia czym jest Tales of Tribute i jak zagrać