Zacznijmy od darmowej, otworzonej skrzynki Nomad, jaka mogą zdobyć gracze w H1Z1: King of the Kill.

Jak jś otrzymać? Wystarczy, że do niedzieli (16.04) rozegracie jeden dowolny mecz w H1Z1: King of the Kill i w nagrodę otrzymacie nowo dodana skrzynkę Nomad. Trzeba powiedzieć, że znaleźć w niej można kilka interesujących skórek 🙂

Wraz z dodaniem skrzynki Nomad do H1Z1: King of the Kill, twórcy gry planowali także zlikwidować 7-dniową blokadę na wymianę skórek. Niestety, wprowadzenie tej zmiany okazało się bardziej złożonym zadaniem niż pierwotnie myślano i podjęto decyzję o tymczasowym wstrzymaniu tej poprawki. Zgodnie ze słowami Chrisa Wynna, producenta wykonawczego H1Z1, zmiana usuwająca blokadę na wymianę powinna trafić do gry w przyszłym tygodniu. Miejmy nadzieję, że pomimo przerwy świątecznej, ekipie H1Z1: King of the Kill uda się rozwiązać problemy związane z tą, wydawałoby się że niewielką, poprawką.

Wygląda na to, że ekipa H1Z1: King of the Kill planuje uruchomić specjalny event wielkanocny. Czujni gracze zauważyli, że w zakładce Event pojawiły się mecze solo nazwane „Show me The Bunny”. Świąteczne mecze rozgrywać się będą w określonych godzinach i osoby, które zajmą miejsca 1 – 5 otrzymają w nagrodę maskę królika (filmik poniżej). Ale to nie koniec. Dodatkowo soby, które uplasują się na miejscach  1 – 50, otrzymają także czaszki w ilości od 1000 do 30 w zależności od zajętego miejsca.

Oto co dodano do gry w ostatniej aktualizacji

I zanim zaczniecie narzekać, że event jest płatny, to widoczny na powyższym zdjęciu koszt wejściówki jest błędem, który jest w trakcie naprawiania. Zgodnie ze słowami Chrisa Wynna, eventowe mecze będą dostępne za darmo dla wszystkich graczy.

Co sądzicie o tym pomyśle? Planujecie powalczyć o maskę?

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?