Trzeba powiedzieć, że wiosna należy do Conan Exiles, przynajmniej jeśli chodzi o sandboxy będące we wczesnym dostępie, a na pewno pomogły w tym liczne aktualizacje.

Już w tej chwili Conan Exiles zakupiło ponad 500.000 graczy, ale ewidentnie studio Funcom chciałoby zwiększyć sprzedaż, bo po raz pierwszy obniżyli na kilka dni cenę tej produkcji.

Funcom jest podekscytowany mogąc ogłosić, że studio rozpoczęło swoją pierwszą w historii rabatową sprzedaż dla Conan Exiles. Gracze mogą teraz zakupić na Steam, Green Man Gaming oraz w innych sklepach internetowych, edycję standardową  tańsza o 20% oraz edycje Barbarzyńską tańszą o 10%. Wyprzedaż ta potrwa do 14 kwietnia.

Oprócz tego w najnowszym dzienniku developerskim, ekipa Conan Exiles podsumowuje jakie nowe systemy oraz funkcje dodane zostały do gry od dnia jej premiery na Steam Early Access. A było tego sporo: nowa instancja – The Dregs, trebuszet, system farbowania strojów, nowy sprzęt, system degradacji budynków oraz dodatkowe ustawienia serwerów i system nagród dla graczy zgłaszających exploity.

Studio zauważa także, że dzięki udostępnieniu graczom dev kita dla Conan Exiles, w krótkim czasie pojawiło się wiele ciekawych i pożytecznych modów. Warto tutaj wspomnieć chociażby o takim modzie jak HomeBrew, który dodaje do gry rolnictwo, warzenie napitków, pieczenie oraz mnóstwo nowych przepisów i surowców.

To kto z Was zdecydował się na zakup Conan Exiles?

3 KOMENTARZE

  1. No ja przedwczoraj się skusiłem!
    Na G2A wciąż taniej niż na Steamie, nawet po przecenie.
    Bardzo dobrze mi się gra, czasami NPC nie ogarniają, ktoś coś opowiada po rusku, ktoś wyzywa ludzi od „yellow fuckin’ cunts” ale żyje się jakoś 😀

Comments are closed.