Większość gier akcji, w jakie możemy obecnie zagrać, oferuje graczom różnego rodzaju broń palną do wyboru. A co z tymi osobami, które wolą walkę w zwarciu i przegrywają z wszelkimi nabojami wystrzelonymi w ich stronę? Przecież każdy wie, że walka patelnią jest zabawniejsza, niż jakimś tam nudnym karabinem…

No cóż, właśnie z myślą o graczach preferujących walkę w zwarciu, i to zarówno wręcz, jak i za pomocą broni białej, studio Sloclap tworzy wieloosobową grę – Absolver.

Rozpoczynając swoja przygodę w Absolver, gracze przyjmą rolę Prospecta, zamaskowanego wojownika, który odkrywa swoje możliwości i uczy się różnych stylów walki w miarę jak zwiedza ten dziwny świat. Produkcja ta oferować będzie zarówno walki PvE, jak i PvP. Dodajcie do tego bardzo angażujący system walki z unikami, zwodami, szybkimi atakami, kontrami, a nawet możliwością indywidualnego ustawienia sekwencji ataków w talli gracza, i już wiadomo, że tytuł ten może przypaść do gustu wielu osobom.

Jakiś czas temu odbyły się Alpha testy, ale jeśli wówczas nie otrzymaliście zaproszenia, to możecie ponownie spróbować swego szczęścia. Studio Sloclap poinformowało wczoraj, że już niedługo ruszą zamknięte beta testy tej gry.

Zapisy do beta testów prowadzone są na oficjalnej stronie Absolvera. Niestety, na tą chwilę nie podano kiedy się one rozpoczną.

https://www.youtube.com/watch?v=oX9dPFlEvnc

 

https://www.youtube.com/watch?v=UZDNwQIYtAM