Aktualizacja 1.08 do Absolvera jest już dostępna i jak się można było tego spodziewać, dodała nowe maski oraz event związany z Halloween, a także system prestiżu.

Halloween zawitał na równiny Adal. Sześć bossów zamieszkujących te regiony założyło tematyczne maski, które gracze mogą z nich siłą ściągnąć, a do tego na mapach 1 vs 1 na jakiś czas zapadła noc.

Jeśli nie jesteście w Halloweenowym nastroju, to aktualizacja ta dodała także cztery nowe zestawy wyposażenia, dziewięć nowych masek oraz łysinę jako jedną z dostępnych fryzur. Usprawniony został też ekwipunek postaci – będzie można go sortować, odzyskiwać materiały, a także naprawiać, oraz ulepszono rozgrywkę w oparciu o opinie graczy.

Do gry dodano także nowy system Preiztiżu. System ten ma pozwolić graczom na dalszy rozwój postaci po osiągnięciu poziomu 60, a także wprowadza kilka pomniejszych możliwości rozwoju dla zaawansowanych graczy. Losowe łupy w próbach walki zostają zmienione na walutę – Rift Coins oraz Rift Disks, za którą można będzie zgarnąć unikatowy ekwipunek i bronie. Za każdy kolejny poziom Prestiżu gracze otrzymają kryształy pozwalające na reset punktów umiejętności, które będzie można także wymienić na dyski (Rift Disks).

O mojej miłości i nienawiści do Absolvera

 

Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to jeszcze przez kilka dni można go zakupić na Steam w cenie obniżonej o 20%.

Poprzedni artykułPantheon: Rise of the Fallen szykuje się do pre-alpha testów
Następny artykułEkipa Fortnite Battle Royale o wydajności serwerów i zmienionej mapie