Survivalowosandboxowe Osiris: New Dawn przygotowuje się do wielkiej aktualizacji, która to ma znacznie ulepszyć oblicze tej gry – a przynajmniej planety startowej Proteus II.

Aktualizacja ta zaplanowana została przez studio Fenix Fire na czwartek, 27 kwietnia i trzeba powiedzieć jedno: będzie się działo…

Twórcy gry postanowili bowiem znacznie ulepszyć wygląd planety początkowej – Proteus II, dodając więcej biomów oraz lokacji wartych odkrycia. Część z tych tajemniczych lokacji to kopalnie, przeznaczone do wypraw dla zorganizowanej grupy graczy. Oprócz tego użytkownicy otrzymają dostęp do pierwszych misji, ulepszonego systemu walk wręcz, grafiki, przeprojektowanych statków kosmicznych oraz nowej klasy – łowcy.

Ale aby nie było aż tak różowo, to aktualizacja ta doda także możliwość pojawienia się stworzeń na sufitach jaskini, bossa Królową Krabów oraz obrażenia zadawane przy upadku z wysokości. Na liście zapowiedzianych zmian znalazła się także wzmianka o jajach obcych, ale nie wiem, czy będzie można je gotować, czy też może hodować aby mieć własnego, małego i wcale nie-przerażającego Obcego…

Osiris: New Dawn jest na mojej liście życzeń od dnia premiery na Steam Early Access i zważywszy na kierunek rozwoju oraz tempo prac, jestem przekonana, że w końcu sobie zakupię ten tytuł.

Mroźny Aziel trafił do Osiris: New Dawn

Poniżej zamieszczam zwiastuny zapowiedzianych na czwartek zmian 😀