Kolejny miesiąc i kolejna wielka aktualizacja trafia na serwery Osiris: New Dawn. Aktualizacja Mroczne Horyzonty dodała rozległe jaskinie, a do tego rozszerzyła wiele podstawowych funkcji i wprowadziła wiele zmian optymalizacyjnych.

W trybie singleplayer gracze mogą skorzystać w swojej bazie z nowo dodanej mechaniki snu, dzięki której mogą przespać kilka godzin. I jest to dobry pomysł, szczególnie teraz gdy we wszystkich trybach w nocy pojawia się o wiele więcej przerażających przeciwników, którzy mogą wywołać u nas atak serca. A jakby tego było mało, to noc jest ciemniejsza…

Nowe przerażająco ciemne jaskinie oraz lochy zawitały na Proteus 2, a wraz z nimi ule z których wylęgają się hordy przeciwników. Zastąpiono nimi te dotychczas istniejące, oraz dodano nowe, rozległe, wypełnione przeciwnikami z wieloma wejściami i wyjściami. Więc jak coś, to w nogi…

Developerzy zdecydowali, że podoba im się system odblokowywania kolejnych elementów do budowania bazy i dlatego też ulepszyli go o kilka wskazówek. Ten sam system wprowadzono także w innych aspektach rzemiosła, dzięki czemu zwiększono przejrzystość drzewka technologicznego.

Prócz tego dodano do gry mini mapę z widocznymi na niej znacznikami, ulepszono rozgrywkę z pierwszej osoby oraz ulepszono interfejs i spacer w kosmosie.

W kolejnych aktualizacjach do Osiris: New Dawn zobaczymy ulepszone animacje stworzeń oraz… pierwsze elementy fabuły.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułSurvival Fractured Veil zabierze nas na niebezpieczne Hawaje
Następny artykułNew World: 10 rzeczy o których musisz wiedzieć, zanim zaczniesz grać
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

No i zaczyna sie robić ciekawy tytuł.