Studio Fenix Fire, twórcy Osiris: New Dawn, szykuje się do wprowadzenia kolejnej olbrzymiej i gorącej aktualizacji do tego survivala. Oj, będzie się działo.

W tej chwili gracze Osiris: New Dawn rozpoczynają swoja przygodę na księżycu Proteus 2 krążącym wokół planety Theseus Prime w systemie Gliese 581. Po zebraniu surowców i zbudowaniu własnego statku kosmicznego, mogą oni udać się na mroźny księżyc Aziel, gdzie napotkają faunę, florę oraz wyzwania unikalne dla tego lodowatego świata.

Już wkrótce grywalny świat w Osiris: New Dawn powiększy się po raz kolejny, bo do dyspozycji graczy oddana zostanie wulkaniczna planeta Zer. Na tej gorącej planecie gracze będą musieli stawić czoło nie tylko bardzo ciężkim warunkom klimatycznym, ale i dzikim stworzeniom, które przystosowały się do życia w tym miejscu.

Na ten moment nie podano daty, kiedy ta aktualizacja trafi do gry, ale podejrzewam, że może to się stać jeszcze przed świętami. Tymczasem osoby zainteresowane survivalami, mogą dodać Osiris: New Dawn do swojej listy życzeń na Steam.

 

Poprzedni artykułEkipa Sea of Thieves o misjach i postępie postaci
Następny artykułNowy system pogodowy, bronie i pancerze trafiły do Conan Exiles