Już od kilku miesięcy wiadomo, że powstająca praktycznie od zera ekipa H1Z1: Just Survive (rok temu praktycznie wszyscy devsi przekierowani zostali do H1Z1: King of the Kill), nad nową, znacznie ulepszoną wersją tej survivalowej gry.

Wiemy już, że zapowiedziane zmiany obejmą wiele systemów, wliczając w to system budowania, a do tego projektanci pracują nad zupełnie nową mapą stworzoną specjalnie dla tej gry.

Jakiś czas temu, Ben Jones – główny projektant H1Z1: Just Survive, zdradził, że każdego dnia przygląda się pracom koncepcyjnym odświeżonej wersji gry i to właśnie te grafiki, inspirują pozostała część ekipy i zachęcają do większego wysiłku. Celem dobrej pracy koncepcyjnej jest bowiem wyrażenie aspiracji projektantów gry, tak aby wspólnie podążali w tym samym kierunku oraz dążyli do osiągnięcia jak najwyższej jakości.

Dobra praca koncepcyjna nie wymaga kontekstu słownego. To mówiąc, chciałbym również zastrzec, że obrazy te są celem… naszymi najlepszym celami technologicznymi. Mamy nadzieje osiągnąć ten poziom szczegółów, a być może i więcej. Co najważniejsze, obrazy te wyraźnie definiują i przekazują nastrój jaki będziemy chcieli osiągnąć.

No to obejrzycie poniższe prace koncepcyjne i powiedzcie co o nich sądzicie. Chcielibyście aby nowa wersja H1Z1: Just Survive oddawała atmosferę z tych grafik?

Powiem Wam, że ta rzeźnia widoczna na pierwszej grafice, nieco mnie przeraża…

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?

4 KOMENTARZE

  1. Póki nie mają zamiaru zwiększyć mapy do normalnych wartości, to nie mam zamiaru zagrać w tą grę, tak mała mapa i survival nie idą ze sobą w parze.

    • A przede wszystki dopóki noc będzie przypominała pochmurne popołudnie. To żenujące, że w tej materii posłuchali żądne krwi dzieciaki, które teraz i tak przeniosły się do innych gier.

Comments are closed.