Nadeszła wiosna, słońce świeci mocniej, ptaszki ćwierkają, obłąkane króliki mordują, a w H1Z1: King of the Kill tylko w ten weekend można zdobyć maskę różowego królika.

Pierwotnie, ekipa H1Z1: King of the Kill planowała iż maski te zdobyć będzie można biorąc udział w specjalnych meczach eventowych. Ten pomysł jednak nie wypalił, gdyż w zeszłym tygodniu tylko niewielka (i bardzo wytrwała) grupka osób, dała radę dołączyć do tych meczy.

W ten weekend, Maskę Różowego Królika zdobędą gracze, którzy pomiędzy godziną 9:00 rano w piątek (21.04) czasu polskiego, a 9:00 rano w poniedziałek (24.04), rozegrają zwykły mecz SOLO i zajmą miejsce w TOP 5. Maska dodana zostanie na konto w przyszłym tygodniu.

Pamiętajcie: trzeba rozegrać mecz Solo i zająć miejsce od I do V, a to wszystko pomiędzy piątkiem, a poniedziałkiem rano.

A teraz dobra wiadomość dla tych szczęśliwców, którym udało się w zeszły piątek (14.04) rozegrać wielkanocny mecz eventowy, zająć miejsce w Top 5 i zdobyć maskę. Jestem pewna, że większość z tych osób była wówczas rozczarowana, iż z powodu błędów Daybreak Games Company postanowiło nagrodzić maskami wszystkie osoby, które rozegrały jakikolwiek mecz w zeszły weekend. No cóż – Wasz wysiłek nie poszedł na marne i jako zadośćuczynienie  otrzymacie w nagrodę 5 otwartych skrzynek Nomad!

Cieszycie się z takiego obrotu sprawy?

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to zadawajcie je w komentarzach poniżej – postaram się na nie odpowiedzieć. O wiele łatwiej je zauważyć tutaj, niż na FB pomiędzy setką innych komentarzy 🙂

Oto co dodano do H1Z1: King of the Kill w najnowszej aktualizacji

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?

4 KOMENTARZE

Comments are closed.