Zapowiadana na koniec marca aktualizacja animacji i systemu walki w Gloria Victis [strona oficjalna] nieco się opóźnia, ale to nie znaczy, że devsi się lenią. Oj, nie…

Zgodnie ze słowami ekipy Black Eye Games, większość zespołu nieustannie testuje i dopracowuje nadchodzącą aktualizację systemu walki. Jest to jednak dość poważne przedsięwzięciem dla tej małej ekipy, że nie obrażę się, jeśli potrwa to jeszcze jakiś czas – byle było zrobione dobrze. Na prezentowanych filmach, animacje wyglądają naprawdę dobrze, więc wierzę iż warto będzie poczekać.

Reszta zespołu, która nie jest w stanie pomóc przy tej zmianie, pracuje nad nową zawartością.

Najważniejszą informacją jest z pewnością ta, że już za jakiś czas, do gry trafi kolejna grywalna nacja! Azebowie pojawią się wraz z nowym, unikalnym ekwipunkiem oddającym ich koczowniczą naturę oraz trudne warunki w jakich żyją. Ekipa Gloria Victis pracuje również nad odpowiednimi modelami budynków, po to aby móc tworzyć unikalnie wyglądające azebskie lokacje.

Ale to nie wszytko!

Zbliżamy się też powoli do rozszerzenia dostępnego świata. Obecne tereny zostaną powiększone o ponad 50%, dodając znacznie więcej możliwości przy projektowaniu zawartości PvP oraz PvE. Nowe ziemie pojawią się wraz z licznymi nowymi lokacjami, które gracze będą mogli przejąć i rozwijać ku chwale swych nacji. Pojawią się także rozległe tereny łowieckie, dlatego też mamy w planach wprowadzenie nowych gatunków zwierząt, takich jak jelenie i dzikie koty.

Jak widać, ekipa Black Eye Games nie zwalnia tempa, ale martwi mnie jedno – nie ma wzmianki o żeńskich postaciach. Czyżby zrezygnowano z wprowadzenia modelu tej postaci do Gloria Victis? Jeśli tak, to bardzo mnie to smuci, bo nie cierpię grać facetami…

Ruszyły testy nowych animacji w Gloria Victis

4 KOMENTARZE

  1. hehe od jutra kobieta pojawia sie gdzie jej miejsce w sredniowieczu 🙂 w chacie przy kociolku z gromadka dzieci :>

Comments are closed.